STUDIO KIBITZ – tarptautinė, Autodesk autorizuota mokymų studija, teikianti konsultacijas ir organizuojanti specializuotų programinių įrangų, skirtų animacijos, žaidimų, architektūrinių 3D vizualizacijų, specialiųjų efektų, virtualios / papildytosios realybės kūrimui, mokymus. 

 

Organizuojant mokymus, teikiant konsultacijas siekiame padėti nesudėtingai ir efektyviai perprasti ir įsisavinti reikalingų programinių įrangų veikimo pricipus ir funkcijas, o gautas žinias sėkmingai įtraukti į esamą ar dar tik kuriamą darbo eigą. Todėl visus STUDIO KIBITZ mokymus veda sertifikuoti bei nuolat įvairiuose projektuose dalyvaujantys mokymų instruktoriai, o mokymų programos sudėtos taip, kad mokymų dalyviai gautų kuo didžiausią naudą.  

 

Didžiuojamės savo instruktoriais, kuriems teko vesti įvarius mokymus tiek Lietuvos įmonėms ir mokslo įstaigoms, tiek užsienio kompanijoms, kaip: COWI, CGTrader, Staticus, Sony, Jacobs Engineering Group Inc, King, Balfour Beatty plc, BUX, Grŵp Colegau NPTC Group of Colleges, Gedimino Technikos Universitetas ir daugeliui kitų. 

 

Siekdami savo mokymų dalyviams suteikti aukščiausios kokybės mokymus, apimančius ne tik atskiras programines įrangas, bet ir visą darbo eigą, bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis, kaip UAB „InfoEra“, UAB „AruCAD“, UAB „WRYEDGE“, UAB „GeoNovus“ – oficialiu Trimble SketchUp distributoriumi Baltijos šalyse. Taip pat bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis kaip Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas, Kazimiero Simonavičiaus Universitetas, Klaipėdos technologijų mokymų centras. Esame Lietuvos Žaidimų Kūrėjų ir Lietuvos Animacijos asociacijų nariai. 

 

STUDIO KIBITZ organizuoja mokymus klasėse Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje (Londone). Klientui pageidaujant, mokymai yra vedami įmonės patalpose ar kitoje užsakovo pageidaujamoje vietoje.   Įmonėms, individualiems specialistams ir jų komandoms, nenorintiems keliauti ir taupantiems laiką, organizuojame nuotolinius „Live-Online“ mokymus. 

APIE STUDIO KIBITZ

 

Susiekite

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure