STUDIO KIBITZ - kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu. Todėl nutarėme pasiūlyti žaidimų, animacijos, kino ir kitų audiovizualinių menų kūrimo entuziastams specialiai jiems skirtus mokymus.

STUDIO KIBITZ įsikūrusi audiovizualinių menų industrijos inkubatoriaus - AMII patalpose. Čia mes individualiai ir grupėse mokomės kurti arba kuriame ir tobuliname savo įgūdžius kuriant 3D modelius su Autodesk Maya ir 3ds Max, juos, pasitelkę fantaziją ir tokias programas, kaip V-Ray, apipavidaliname, tada, naudodami judesių įrašymo technologijas, įkvepiame jiems gyvybę suteikdami judesių laisvę Virtualioje realybėje. Visą tai įkeliame į tik jiems sukurtą nuotykių pilną pasaulį, kuriame kiekvienas gali būti kas nori ir kuo nori.

Bendradarbiaudami su menų inkubatoriaus AMII įsikūrusiais audiovizualinių menų kūrėjais, Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija, dirbdami tiek su Lietuvos, tiek su užsienio kompanijomis ir individualiais klientais bei bendraudami su mūsų programos dalyviais, mes visada žinome ne tik tai, kas yra aktualu šiandien, bet ir ko reikės rytoj.

Kad mokymosi procesas nevargintų, o suteiktų kuo daugiau teigiamų emocijų, paskatintų norą veikti, kurti ir tobulėti, studija siūlo išbandyti ir kartu su instruktoriaus pagalba išmokti naudotis „Motion capture“ kostiumu, dirbti su  žaliuoju ekranu (angl. Greenscreen), visa tai perkelti į Autodesk, Adobe ir Unity/Unreal programinės įrangos gamintojų sprendimus apdorojimui.

Tikime, kad įdomiai, o svarbiausia naudingai, praleidęs laiką mūsų kūrybinėje studijoje Jūs išmoktus ir patobulintus įgūdžius pritaikysite tolimesniuose savo darbuose ir kūrybiniuose procesuose.

APIE STUDIO KIBITZ

 

Susiekite

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

Naujienlaiškio prenumerata

Norite pirmi sužinoti apie STUDIO KIBITZ organizuojamus mokymus bei kas įdomaus vyksta audiovizualinių menų industrijoje ?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius dabar!

© 2020 STUDIO KIBITZ