STUDIO KIBITZ LAB

NAUJIENOS

Case study – situacijos analizė

Ieškome atsakymų į klausimus "O kaip tai buvo padaryta?". Atkuriame situacijas.

Workshop’ai

Dalinamės praėjusių workshop‘ų medžiaga. Skelbiame registracijas į būsimus renginius.

Industrijos naujienos

Atnaujintų ir naujai pristatytų programinių įrangų, darbo eigų apžvalgos ir kitos naujienos.

Darbo eigos

Naujų ir dažniausiai naudojamų darbo eigų  apžvalgos bei geriausios prakitos.

Blog'as

Susipažįstame su naujovėmis, plečiame žinias analizuodami ir bandydami, dalinamės naudinga informacija.

STUDIO KIBITZ LAB, tai erdvė skirta dalintis patirtimi, žiniomis, naujienomis, kelti klausimus ir juos atsakyti. Todėl čia Jūs rasite mūsų komandos nagrinėtas darbo eigas, atliktas situacijų analizes (Case Study), atnaujintų ir naujų modeliavimui, vizualizavimui, animacijai, specialiųjų efektų kūrimui skirtų produktų apžvalgas ir palyginimus. Taip pat čia galėsite peržiūrėti mūsų anksčiau organizuotų webinar‘ų, workshop‘ų bei kitų renginių įrašus ir kartu susipažinti su dar tik vyksiančiais renginiais.

Tube Lights

Case study – situacijos analizė

Situacijos analizė (Case Study) – STUDIO KIBITZ LAB skiltis, kur užduodame klausimą "O kaip tai buvo padaryta?" ir randame į iškeltą klausimą atsakymą, sprendimą. Čia analizuojame įvairių 3D scenų, animacijų, reklamų, filmų ir žaidimų skirtingas situacijas ir praktiškai patys jas atkuriame.

Stack of Magazines

Industrijos naujienos

Nuolat tobulėjant darbo eigoms, atsinaujinant programinėms įrangoms, atsirandant naujoms galimybėms, suspėti su visomis naujovėmis susipažinti tikrai nėra paprasta. Taip pat neretai sunku įvertinti ar naujovės, įvairūs programinių įrangų pakeitimai ir atnaujinimai verti dėmesio, kaip dėl jų keisis Jūsų darbo eiga, ar atsiradę naujiniai tiks Jums. 

Workshop’ai

STUDIO KIBITZ LAB workshop‘ų skiltyje skelbiame ne tik būsimus workshop‘us, bet ir dalinamės anksčiau vykusių jų įrašais. Workshop‘ų metu supažindiname su įvairiomis programinėmis įrangomis ir jų panaudojimo principais, kalbame apie įvairias darbo eigas, jų tinkamą pritaikymą, kuriame įvairius 3D modelius, efektus, animuojame.

Abstract Shapes

Darbo eigos

3D vizualizacijų, animacijų, VR / AR ir kitų kūrimas susideda iš tam tikrų darbo eigų – procesų, kurių metu priimami kūrybiniai ir techniniai sprendimai, pasirenkamos tikslui pasiekti tinkamos programinės įrangos. Kiekviena industrija turi savas, išbandytas ir plačiai taikomas darbo eigas, tačiau dėl nuolat vykstančių programinių įrangų atnaujinimų ir naujų sprendimų atsiradimų, tos darbo eigos kinta, atsiranda naujos. 

Engineering Plans
STUDIO KIBITZ GROUP.jpg

 Blog‘as 

Be mūsų nagrinėjamų darbo eigų, analizuojamų ir atkuriamų situacijų, organizuojamų webinar‘ų ir workshop‘ų visada yra įdomios informacijos, kuria norisi pasidalinti. Todėl mūsų blog‘o skiltyje rasite ne tik aktualias naujienas, įvairias apžvalgas, bet ir kitokią įdomią informaciją, skirtą plėsti žinias, kelti smalsumą ir norą tobulėti.