MOKYMO KURSAI

Nuotoliniai mokymai

Mokymąsi klasėje, neturint galimybės atvykti dėl esamo didelio atstumo ar įmonės padaliniams esant skirtingose lokacijose, galima derinti arba visiškai jį pakeisti nuotoliniu  („Live Online“) mokymu. 


Mūsų organizuojami „Live Online“ nuotoliniai mokymai nėra įrašytos medžiagos žiūrėjimas. Šie mokymai, kaip ir tradiciniai klasės mokymai, yra pagrįsti tiesioginiu bendravimu su mokymų instruktoriumi, o ne įrašu žiūrėjimu. Dėka nuotoliniams mokymams skirtos specializuotos platformos tiek individualūs asmenys ar jų grupės, tiek vienos įmonės darbuotojai dirbantys viename ar skirtinguose padaliniuose, neišvykę iš darbo vietos / namų gali gauti tokios pat kokybės ir efektyvumo mokymus, kaip ir dalyviai besimokantys klasėje. 

Plačiau apie nuotolinius mokymus skaitykite čia.

SketchUp Pro + V-Ray 5 for SketchUp

SketchUp Pro + V-Ray 5 for SketchUp

SketchUp Pro ir V-Ray5 for SketchUp – tai puikus programinių įrangų tandemas, kurį savo darbo eigoje, kuriant 3D vizualizacijas, naudoja tiek pradedantys specialistai, tiek profesionalai. Naudojant nesudėtingą modeliavimo įrankį SketchUp Pro ir vieną iš moderniausių vizualizavimo priemonių V-Ray5, galima sukurti išbaigtą interjero ir eksterjero projektą, kuris atrodys ne tik realistiškai, bet ir bus paruoštas post-produkcijai. Šių mokymų metu susipažindinsite su naujausiomis modeliavimo, apšvietimo ir medžiagų kūrimo technologijomis, kurios padės ne tik sutaupyti laiko kuriant projektus, bet ir perkelti juos į kitą lygį.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 32 akad. val.

KURSŲ KAINA: 350 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Gegužės 31 - Birželio 2, 4, 8 (9:00 - 16:30)

V-Ray 5  for SketchUp

V-Ray 5 for SketchUp

„SketchUp“ projektų vizualizavimas „V-Ray for SketchUp“ sprendimu, tai šiuolaikiška ir patogi darbo eiga, kuri 3D vizualizacijas kuriantiems specialistams vis dar kelia nemažai klausimų. Ypač daug klausimų kyla norint vizualizacijų scenas tinkamai ir gražiai apšviesti, o scenoje esančius objektus padengti kokybiškomis medžiagomis. Į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakome mūsų organizuojamuose „V-Ray for SketchUp“ mokymų kursuose.

Kurso mokymų programa apima ne tik su bendriniu apšvietimu ir medžiagų kūrimu susijusias temas, bet ir temas susijusias su „Substance Source“ sprendime esančių realistiškų medžiagų panaudojimu savo 3D modeliams bei su post-produkcijos pagrindais, kurie leidžia ne tik greitai ir patogiai koreguoti vizualizacijas, tačiau ir sutaupyti daug darbo laiko.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 16 akad. val.

KURSŲ KAINA: 270 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Birželio 4, 8 (9:00 - 16:30)

Autodesk 3ds Max ir V-Ray 5

Autodesk 3ds Max ir V-Ray 5

3ds Max yra vienas populiariausių architektūros bei interjero vizualizavimo sprendimų. Juo mūsų mokymų dalyviai, kartu naudojant moderniausią darbo eigą, mokosi kurti bei vizualizuoti eksterjerus ir interjerus. Todėl šio kurso metu Jūs, naudojantis 3ds Max ir V-Ray 5 įrankiais, išmoksite kurti ne tik profesionalius 3D modelius, bet ir įvairius interjero ir eksterjero apšvietimo scenarijus bei realistiškas medžiagas. O kursą užbaigsite, dėl mūsų taikomos mokymų metodikos gaunamas žinias įsisavinti per praktinį jų taikymą, turėdami savo pirmąją 3D vizualizaciją.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 40 akad. val.

KURSŲ KAINA: 400 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Birželio 7, 9, 11, 14, 16 (9:00 - 16:30)

V-Ray 5 for 3ds Max

V-Ray 5 for 3ds Max

Naujai išleista „V-Ray 5 for 3ds Max“ versija, su savimi atsinešė nemaža dalį svarbių pakeitimų ir naujovių, kurių tiek esami, tiek anksčiau domėjęsi šiuo produktu naudotojai laukė jau labai seniai. Visa tai įtakojo nemažus darbo eigos „V-Ray“ sprendimu pasikeitimus, todėl judėdami kartu su vykstančiais pokyčiais atnaujiname ir savo „V-Ray for 3ds Max“ mokymų programą.

Naujajame „V-Ray 5 for 3ds Max“ kurse Jus pasitiks tokios naujovės, kaip: šviesų keitimas realiu laiku, kuris leidžia  ne tik pasikoreguoti vizualizacijos apšvietimo sprendimą, bet ir sukurti kelis jų scenarijus; atsiradusi galimybė atlikti „V-Ray“ sluoksnių maišymą ir post-produkciją; pasikeitusi medžiagų kūrimo darbo eiga, kurioje nuo šiol rasite medžiagų biblioteką, medžiagų šablonus ir interaktyvę medžiagų peržiūrėjimo funkciją.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 16 akad. val.

KURSŲ KAINA: 270 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Birželio 14, 16 (9:00 - 16:30)

BIM projektų vizualizavimas 3ds Max ir V-Ray 5 sprendimais

BIM projektų vizualizavimas 3ds Max ir V-Ray 5 sprendimais

Įgyvendinant BIM ar infrastruktūros BIM projektus, darbo eiga, atitinkanti naujausius standartus, šiai dienai yra ne privalumas, o tiesiog būtinybė. O bendradarbiavimas tarp darbo eigoje naudojamų programinių įrangų, užtikrinant sklandų projektų informacijos judėjimą tarp skirtingų projektavimo, o vėliau ir tarp vizualizavimo įrankių, yra viena svarbiausių efektyvios ir laiką taupančios darbo eigos dalis. Tokį bendradarbiavimą galima pasiekti pasirinkus dirbti universalia darbo eiga, kuri yra pagrįsta informacijos perkėlimu FBX failų sistema. Ši universali darbo eiga užtikrina efektyvų ir sklandų projektų informacijos perkėlimą ir apjungimą tarp tokių produktų kaip „Revit“, „Civil3D“, „Inventor“, „ArchiCAD“, „SketchUp Pro“, „Tekla“ ir tokių vizualizavimo industrijoje lyderiais laikomų sprendimų, kaip „3ds Max“ ir „V-Ray“.

Kaip ši darbo eiga veikia, ką reikia žinoti ir mokėti norint ją įtraukti į savo darbo procesus, mokome ir aiškiname naujajame mokymų kurse, skirtam būtent projektuotojams, kuriems reikia pateikinėti savo projektų 3D vizualizacijas.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 24 akad. val.

KURSŲ KAINA: 1200 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Substance Suite tekstūros

Substance Suite tekstūros

Kokybiškos ir unikalios tekstūros, nepriklausomai nuo industrijos, reikalingos kone kiekvienam 3D projektui. O kuriant projektus skirtingais projektavimo ir modeliavimo sprendimais, kaip: 3ds Max, Maya, Revit, Blender, Rhino, V-Ray ir pan., ypatingai tampa svarbu, jog sukurtos tekstūros būtų ne tik lengvai pasiekiamos, bet ir lengvai koreguojamos. Būtent šio kompleksinio kurso metu išmoksite kurti aukštos kokybės, foto-realistines, universalias medžiagas, skirtas interjero, architektūros ir kitų industrijų projektams.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 40 akad. val.

KURSŲ KAINA: 350 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Gegužės 11, 12, 13, 17, 18 (9:00 - 16:30)

Autodesk Maya

Autodesk Maya

3D modelių, personažų, animacijos, dalelių simuliacijų kūrimas – visa tai viename 3D animacijos sprendime Maya. Mokymų metu susipažinsite su Maya pagrindiniais įrankiais ir funkcijomis, reikalingų kurti 3D modelius, juos animuoti bei simuliuoti. Išmoksite scenos geometrijos ir modelių topologijos pagrindus. Mokymų kursą užbaigsite, dėl mūsų taikomos mokymų metodikos gaunamas žinias įsisavinti per praktinį jų taikymą, turėdami sukurtą ir išbaigtą 3D modelį ir / arba personažą, paruoštą perkėlimui į kitas platformas.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 24 akad. val.

KURSŲ KAINA: 350 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Gegužės 13, 17, 20 (9:00 - 16:30)

Blender

Blender

Blender - sparčiai augantis, nemokamas, profesionalus sprendimas, tinkantis visai darbo eigai, apimančiai 3D modelių ir jų medžiagiškumo kūrimą, animavimą, simuliavimą, specialiųjų efektų kūrimą, render'inimą. 
Šis įrankis toks universalus, jog jis tinkamas ne tik animacijos, žaidimų ar filmų industrijoms, tačiau ir video įrašų kūrimui bei jų redagavimui. Visa tai lemia populiarėjantį sprendimą, tarp studentų ir dėstytojų, mėgėjų ir profesionalų, pavienių menininkų ir studijų, naudoti Blender, kaip vieną iš pagrindinių įrankių savo darbo eigoje.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 24 akad. val.

KURSŲ KAINA: 320 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Balandžio 19, 21, 23 (9:00 - 16:30)

Rhino 3D

Rhino 3D

Rhino 3D, tai lankstus ir populiarus 3D projektavimo įrankis, daugelio pamėgtas dėl savo paprastumo, pritaikomumo bei tikslumo. Kursų metu pagrindinis dėmesys yra skiriamas 3D modeliavimo principams, taikomiems kuriant įvairius 3D modelius, skirtus tokioms industrijoms, kaip juvelyrika, 3D spausdinimas, koncepto kūrimas ir kt., perprasti. Taip pat sužinosite kaip turimą projektą vizualizuoti V-Ray 5 for Rhino įrankiais ir kaip jam sukurti medžiagas bei apšvietimą.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 550 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Cinema 4D

Cinema 4D

Cinema 4D vienas populiariausių animacijos ir specialiųjų efektų kūrimo įrankis. Šį įrankį labai pamėgo ir motion graphic artist'ai. Visa tai lėmė, todėl kad Cinema 4D dėl savo paprastos struktūros  leidžia lengvai ir greitai kurti 3D modelius bei juos animuotui. Ir dar todėl, kad projektą kurtą su Cinema 4D lengvai galima perkelti į kitų programinių įrangų aplinkas, pvz.,  Adobe Affter Effect, Kas padeda sutaupyti daug laiko ir supaprastina specialiųjų efektų kūrimo eigą.

Tad pasitelkę Cinema 4D motion graphics kūrimo darbo eigą, galėsite savo projektui sukurti ne tik puikią animaciją, bet ir efektingą simuliaciją.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 32 akad. val.

KURSŲ KAINA: 350 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Balandžio 1, 2, 7, 9 (9:00 - 16:30)

V-Ray

V-Ray

Projekto vizualizavimas yra viena iš pagridnių projekto sudedamųjų dalių. Todėl labai svarbu pasirinkti įrankį, kuris būtų ne tik modernus, greitas, bet taip pat patikimas ir intuityvus. Visus šiuos reikalavimus atitinka vizualizavimo įrankis V-Ray, kuris yra pritaikytas pagrindinėms platformoms. Mokymų metu išmoksite šio įrankio valdymo subtilybių, sužinosite, kaip galima jį panaudoti dirbant su Jūsų mėgstama platforma.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 12 akad. val.

KURSŲ KAINA: 550 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Redshift

Redshift

Redshift pirmasis vizualizavimo sprendimas, kuris vizualizavimui (GPU) naudoja tik grafines plokštes. Redshift technologijos puikiai tinka render‘inti tiek 3D objektus, tiek specialiuosius efektus bei leidžia viską atlikti ne tik greičiau, bet ir gauti ultra realistiškus vaizdus. Šis įrankis dėka savo technologijų gali patenkinti tiek pavienių specialistų, tiek didžiausių studijų aukščiausius kokybės reikalavimus. 

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 12 akad. val.

KURSŲ KAINA: 550 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Vizualizacijų post-produkcija V-Ray ir Adobe Photoshop sprendimais

Vizualizacijų post-produkcija V-Ray ir Adobe Photoshop sprendimais

Vizualizacijų post-produkcija, kaip darbo eigos etapas jau seniai tapo neatsiejama profesionalias architektūrines, interjero ir eksterjero 3D vizualizacijas kuriančių specialistų darbo eigos dalimi. Naudojantis Adobe Photoshop įrankiais ir tam tikrais vizualizavimo sprendimo V-Ray sluoksniais yra atliekami svarbūs vizualizacijų post-produkcijos proceso darbai. Jų metu, negrižtant vėl prie render‘inimo etapo ir taip sutaupant daug brangaus laiko, vizualizaciją, priklausomai nuo poreikio, galima pakoreguoti atliekant tiek nežymius, tiek drastiškus pakeitimus.

Plačiau apie 3D vizualizacijų post-produkciją skaitykite čia.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 12 akad. val.

KURSŲ KAINA: 550 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Unreal Engine

Unreal Engine

Unreal Engine (UE) realaus vizualizavimo darbo eiga sparčiai keičia architektūroje bei visoje AEC industrijoje nusistovėjusius standartus. Vis daugiau šios industrijos atstovų, naudojantis Datasmith technologija, savo 3ds Max, SketchUp, Revit, ArchiCAD bei kitose aplinkose kurtus projektus kelia į UE ir jau čia juos ruošia realaus laiko vizualizavimui – sukuria apšvietimą, medžiagas bei interaktyvumą.

Kaip visa tai pritaikyti savo kuriamiems projektams, žingsnis po žingsnio sužinosite šių mokymų metu. O kurso pabaigoje, iš savo mokymų metu kurto architektūros ir interjero projekto, gausite Jums reikiamą produktą (-us) –paveiksliukus, video įrašą ir (arba) interaktyvią virtualios realybės aplinką.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 700 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Unity3D

Unity3D

Unity3D intuityvūs įrankiai leidžia ne itin sudėtingai į savo aplinką įkelti jau sukurtus 3D modelius, garso takelius ir efektus bei pritaikyti animacijas. Kartu Unity3D yra ir puikus realaus laiko vizualizavimo sprendimas, galintis pasiūlyti pačius įvairiausius situacijų simuliavimo sprendimus – nuo architektūros, interjero, produkto pristatymo iki realaus laiko situacijų kūrimo sprendimų. Šių kursų metu išmoksite kurti įvairaus pritaikymo projektus, o gautų žinių rezultatas bus – sukurtas interaktyvus projektas su į jį įkeltais kitų aplikacijų 3D modeliais, animacijomis ir interaktyvia VR aplinka.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 700 €

KURSAI INDIVIDUALIU LANKSČIU GRAFIKU

ZBrush

ZBrush

ZBrush – produktas skaitmeniniame 3D skulptūrų (digital sculpting) kūrimo procese, šiandien tapęs industrijos standartu. Juo galima sukurti itin detalius 3D modelius, skirtus filmams, reklamoms, animacijoms, vizualizacijoms, 3D spausdinimui ir net žaidimams. Zbrush kaip produktas toks galingas, jog dirbant juo galima pritrūkti nebent tik vaizduotės, tačiau ne jame esančių įrankių ir jų funkcionalumo.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 700 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Substance Designer

Substance Designer

Substance Designer – tai rinkos standartas, kai kalbama apie PBR (Physically Based Rendering) universalių tekstūrų kūrimo darbo eigą. Naudojant šį įrankį galima sukurti daugybę unikalių ir parametrinių tekstūrų, kurios tinkamos naudoti visuose produktuose, tarp jų - 3ds Max, Maya, Blender, Cinema4D, Revit, ArchiCAD, V-Ray, Redshift ir kituose.
Visos Substance Designer įrankiu sukurtos tekstūros yra atvaizduojamos realiu laiku, kas leidžia sutaupyti daug laiko, kai jas reikia koreguoti. O tai galima padaryti tiesiogiai Jūsų naudojamame render‘inimo ar žaidimų kūrimo varikliuose.

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 32 akad. val.

KURSŲ KAINA: 320 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Gegužės 11, 12, 13, 17, 18 (9:00 - 16:30)

Substance Painter

Substance Painter

Piešimas ant 3D objektų tapo ne tik įmanomas, bet neatsiejamas nuo šiuolaikinio darbo. Naudodami Substance Painter galite įsikelti modelius iš savo mėgstamo produkto (3ds max, Maya, BlenderCinema4D, Houdini FX ), o pasirinkę intuityvius įrankius - piešti tekstūras ir medžiagas. Modelį su tekstūromis tinka perkelti į visus 3D paketus, o rezultatas visur bus toks pat puikus. 

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 32 akad. val.

KURSŲ KAINA: 320 €

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Gegužės 11, 12, 13, 17, 18 (9:00 - 16:30)

Houdini FX

Houdini FX

Parametrinė darbo eiga, su kuria kuriami moderniausi specialieji efektai naudojant ,,nodes", turi tik vieną sinonimą -  Houdini FX. Įvaldžius šį vis labiau populiarėjantį įrankį galima ne tik sukurti specialiuosius efektus, bet ir parametrinę žaidimo aplinką. Visi sukurti parametriniai modeliai, animacijos ir specialieji efektai realiu laiku gali būti sujungti su Unreal Engine 4 ir Unity3D.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 800 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Adobe After Effects

Adobe After Effects

Adobe After Effects -  vienas populiariausių Adobe sukurtų produktų. Žinojimas,  kaip panaudoti šios programinės įrangos stiprybes projekte, ne tik padės sutaupyti laiko ir pinigų, bet atvers platesnes karjeros galimybes bei pakylės Jūsų projektą į kitą lygį.

Motion graphics kūrimas, Green Screen filmavimo apdorojimas, 3D elementų panaudojimas - tai tik maža dalis to, ką išmoksite. 

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 700 €

KURSAI INDIVIDUALIU LANKSČIU GRAFIKU

Adobe Premiere

Adobe Premiere

Adobe Premiere -  puikiai pažįstamas produktas tiems, kurie darbuojasi montavimo, subtitravimo, audio takelių pritaikymo srityje. Ši programinė įranga plačiai taikoma televizijoje. Svarbu ne tik žinoti programinės įrangos panaudojimo galimybes, bet ir gebėti efektyviai ją pritaikyti. Mokymai leis ne tik suprasti, kaip veikia programinė įranga, bet ir padės ją pritaikyti konkretiems darbams.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 700 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

The Foundry Nuke

The Foundry Nuke

The Foundry Nuke yra programinės įrangos lyderis, kai kalbama apie kompozicijų kūrimą, kai reikia sujungti filmuotą medžiagą, 3D modelius ir specialiuosius efektus į vieną video. Ir visa tai atliekama naudojant pažangiausią programinę įrangą Node.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 700 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve

Modernūs mokymai yra bilietas į sėkmingus projektus. Naudodami DaVinci Resolve išmokite kurti ir montuoti video, spalvų ir montažo derinius, pritaikyti specialiuosius efektus bei paruošti juos šiuolaikiniams filmams bei klipams. Visa tai kursite naudodami dedikuota programinę ir techninę įrangą. 

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 800 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Autodesk Revit

Autodesk Revit

Autodesk Revit® – tai BIM standartus atitinkantis programinės įrangos paketas, apimantis visas pastato projektavimo – modeliavimo sritis. Autodesk Revit® programinė įranga siūlo plačias galimybes architektūros kūrimui – nuo koncepcijos iki realaus projekto įgyvendinimo. Naudojant  šią programinę įrangą, galima kurti įvairias trimates formas ir elementus, grafinę medžiagą bei ruošti tikslius brėžinius ir techninę dokumentaciją. Visi atlikti pakeitimai informaciniame modelyje ir projekto progresas yra matomi visų projekto dalyvių realiu laiku.

Autodesk Revit® suteikia visas galimybes įgyvendinti BIM proceso reikalavimus, keliamus informaciniam modeliui ir jo elementams.

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSŲ KAINA: 740 €

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure