V-Ray for SketchUp

Registracija į mokymus

Mokymai klasėje

Grupę sudaro daugiausiai 7 žmonės. Užduotys parenkamos pagal atliekamų darbų specifiką.

 

Kurso metu galima konsultacija, vykdomi savarankiškų darbų aptarimai individualiai su dėstytoju arba grupe.

Norėdami užsiregistruoti prašome nurodyti savo el. pašto adresą.

Jeigu turite kitų klausimų dėl šio kurso juos galite užduoti žemiau esančioje formoje.

Nuotoliniai mokymai

Mokymąsi klasėje, neturint galimybės atvykti dėl esamo didelio atstumo ar įmonės padaliniams esant skirtingose lokacijose, galima derinti arba visiškai jį pakeisti nuotoliniu  („Live-Online“) mokymu. 


Mūsų organizuojami „Live-Online“ nuotoliniai mokymai nėra įrašytos medžiagos žiūrėjimas. Šie mokymai, kaip ir tradiciniai klasės mokymai, yra pagrįsti tiesioginiu bendravimu su mokymų instruktoriumi, o ne įrašu žiūrėjimu. Dėka nuotoliniams mokymams skirtos specializuotos platformos tiek individualūs asmenys ar jų grupės, tiek vienos įmonės darbuotojai dirbantys viename ar skirtinguose padaliniuose, nepaisant to ar jie dirba viename padalinyje ar ne, neišvykę iš darbo vietos / namų gali gauti tokios pat kokybės ir efektyvumo mokymus, kaip ir dalyviai besimokantys klasėje. 

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ