White Structure

BIM projektų vizualizavimas 3ds Max ir V-Ray 5 sprendimais

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 24 akad. val.

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

KURSŲ KAINA: 1200 €

Įgyvendinant BIM ar infrastruktūros BIM projektus, darbo eiga, atitinkanti naujausius standartus, šiai dienai yra ne privalumas, o tiesiog būtinybė. O bendradarbiavimas tarp darbo eigoje naudojamų programinių įrangų, užtikrinant sklandų projektų informacijos judėjimą tarp skirtingų projektavimo, o vėliau ir tarp vizualizavimo įrankių, yra viena svarbiausių efektyvios ir laiką taupančios darbo eigos dalis. Tokį bendradarbiavimą galima pasiekti pasirinkus dirbti universalia darbo eiga, kuri yra pagrįsta informacijos perkėlimu FBX failų sistema. Ši universali darbo eiga užtikrina efektyvų ir sklandų projektų informacijos perkėlimą ir apjungimą tarp tokių produktų kaip „Revit“, „Civil3D“, „Inventor“, „ArchiCAD“, „SketchUp Pro“, „Tekla“ ir tokių vizualizavimo industrijoje lyderiais laikomų sprendimų, kaip „3ds Max“ ir „V-Ray“.

Kaip ši darbo eiga veikia, ką reikia žinoti ir mokėti norint ją įtraukti į savo darbo procesus, mokome ir aiškiname naujajame mokymų kurse, skirtam būtent projektuotojams, kuriems reikia pateikinėti savo projektų 3D vizualizacijas.

3D modelių eksportavimas

3D modelių iškėlimas iš projektavimo tokių įrankių, kaip Revit, Civil3D, Inventor, ArchiCAD, SketchUp Pro.

FBX darbo eiga

FBX failu pagrįsta darbo eiga, perkeliant ir apjungiant vieno, kelių ar daugiau projektų informaciją į vieną bendrą „3ds Max“ projektą.

3D modelių įkėlimas

Projekto užpildymas įvairiais elementais, perkeliant 3D modelius iš bibliotekų ir įvairių šaltinių.

BIM projektų vizualizavimas 3ds Max ir V-Ray 5 sprendimais

darbo eiga:

BIM vizualizavimo procesus galime perkelti į aukščiausią lygį naudojant papildomus pažangiausius sprendimus. Norint sukurti Virtualios realybės projektus prireiks šių papildomų sprendimų:

Tekstūravimas

Realaus laiko vizualizavimas

Vizualizacijų redagavimas

Medžiagos

V-Ray 5 medžiagų kūrimas bei naujosios bibliotekos pritaikymas.

Apšvietimas

Tolygus ir greitai pritaikomas apšvietimas naudojant V-Ray HDRI darbo eigą.

Vizualizavimas su V-Ray 5

Naujausi V-Ray 5 vizualizavimo sprendimai bei post-produkcijos galimybės.

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure