White Structure

Adobe After Effects

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 24 akad. val.

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Vasario 5, 10, 11 (9:00 - 16:30)

KURSŲ KAINA: 350 €

Adobe After Effects -  vienas populiariausių Adobe sukurtų produktų. Žinojimas,  kaip panaudoti šios programinės įrangos stiprybes projekte, ne tik padės sutaupyti laiko ir pinigų, bet atvers platesnes karjeros galimybes bei pakylės Jūsų projektą į kitą lygį.

Motion graphics kūrimas, Green Screen filmavimo apdorojimas, 3D elementų panaudojimas - tai tik maža dalis to, ką išmoksite. 

Pirmas žingsnis efektų link

Adobe After Effects - modernus įrankis, leidžiantis kurti specialiuosius efektus ir  įvairius video projektus.

Kompozicijos

Šio produkto pagrindinė stiprybė - darbas su kompozicijomis. Įvaldžius kompozicijų kūrimo techniką, ribų kūrybai nebebus.

2D Animavimas

Animuotas tekstas, skraidančios linijos yra tik pradžia to, ką kursime per šiuos kursus.

Adobe After Effects

darbo eiga:

Kuriant video su specialiaisiais efektais prireiks kokybiško turinio, kurį galima sukurti tokiais papildomais sprendimais:

Montavimas

Vektorinė grafika

Spalvų korekcija

"Motion Graphics"

After Effects dėl galimybės kurti modernius 2D specialiuosius efektus (Motion Graphics) reklamoms ir klipams yra labiausiai žinomas produktas.

Darbas su "Green Screen"

STUDIO KIBITZ šiems mokymams turi Green Screen salę, kurioje filmuosime, o medžiagą apdorosime ir pritaikysime After Effects programai.

3D modelių kėlimas į Video

3D modelių įkėlimas į video - tai vienas iš dalykų, kuriuos turi mokėti bet kuris After Effect programinės įrangos specialistas. Mes tuo pasirūpinsime!

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure