White Structure

Adobe After Effects

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSAI INDIVIDUALIU LANKSČIU GRAFIKU

KURSŲ KAINA: 700 €

Adobe After Effects

Adobe After Effects -  vienas populiariausių Adobe sukurtų produktų. Žinojimas,  kaip panaudoti šios programinės įrangos stiprybes projekte, ne tik padės sutaupyti laiko ir pinigų, bet atvers platesnes karjeros galimybes bei pakylės Jūsų projektą į kitą lygį.

Motion graphics kūrimas, Green Screen filmavimo apdorojimas, 3D elementų panaudojimas - tai tik maža dalis to, ką išmoksite. 

Pirmas žingsnis efektų link

Pirmas žingsnis efektų link

Adobe After Effects - modernus įrankis, leidžiantis kurti specialiuosius efektus ir  įvairius video projektus.

Kompozicijos

Kompozicijos

Šio produkto pagrindinė stiprybė - darbas su kompozicijomis. Įvaldžius kompozicijų kūrimo techniką, ribų kūrybai nebebus.

2D Animavimas

2D Animavimas

Animuotas tekstas, skraidančios linijos yra tik pradžia to, ką kursime per šiuos kursus.

Adobe After Effects

darbo eiga:

Kuriant video su specialiaisiais efektais prireiks kokybiško turinio, kurį galima sukurti tokiais papildomais sprendimais:

Adobe After Effects

Montavimas

Adobe Premiere
Adobe Premiere

Vektorinė grafika

Adobe Illustrator
Adobe Illustrator

Spalvų korekcija

V-Ray
V-Ray
"Motion Graphics"

"Motion Graphics"

After Effects dėl galimybės kurti modernius 2D specialiuosius efektus (Motion Graphics) reklamoms ir klipams yra labiausiai žinomas produktas.

Darbas su "Green Screen"

Darbas su "Green Screen"

STUDIO KIBITZ šiems mokymams turi Green Screen salę, kurioje filmuosime, o medžiagą apdorosime ir pritaikysime After Effects programai.

3D modelių kėlimas į Video

3D modelių kėlimas į Video

3D modelių įkėlimas į video - tai vienas iš dalykų, kuriuos turi mokėti bet kuris After Effect programinės įrangos specialistas. Mes tuo pasirūpinsime!

3d.png

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

process.png

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

networking.png

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

settings (1).png

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Ačiū! Su Jumis susisieksime!