Adobe Illustrator

Jei jums reikia sukurti logotipą, infografika, lauko reklamos stendą, stendus prekybos mugėms ar tiesiog plakatą, tuomet Adobe Illustrator, ko gero, yra geriausia ir populiariausia vektorių piešimo programinė įranga. Su ja lengvai kuriamos iliustracijos, ikonėlės, logotipai, kurie gali būti naudojami įvairaus dydžio projektuose. Vektorinė grafika, kitaip nei rasterinė yra nepriklausoma nuo pikselių, todėl viską, kas sukurta su Adobe Illustrator, galima didinti iki begalybės arba mažinti iki mikroskopinio dydžio visai negalvojant apie vaizdo kokybės praradimus

Vektorinis piešimas

Spalvų derinimas

Efektų kūrimas

Skirtingų piešimo įrankių naudojimas įvairiose situacijose, naujų formų kūrimas naudojant primityvias formas bei kelių piešimo technikų apjungimas yra vienos iš temų, kurias nagrinėjame šiuose mokymuose.

Mokymų metų aiškinsimės kaip kurti ir derinti spalvas, kuo skiriasi CMYK nuo RGB ir kas yra SPOT Color. Sukursime savo spalvų paletes ir mokysimės jomis dalintis su kolegomis.

Kartais užtenka panaudoti vieną ar kitą efektą ir gauname norimą rezultatą. Paaiškinsime kaip efektai gali padėti piešime, kaip juos tinkamai naudoti ir išsisaugoti kitiems projektams.

Teptukų panaudojimas

Tipografija

Dizaino eksportavimas

Adobe Illustrator turi įvairių tipų teptukus. Išsiaiškinsime kuom jie gali būti naudingi, kartu mokysimės sukurti savo teptukus ir juos panaudoti, taip paspartinant savo darbo eigą.

Mokymų metu aptarsime viską, kas susiję su tekstais, šriftais ir galimybėmis, dirbant su tekstais. Taip pat aptarsime kuo skiriasi kerning nuo tracking ir kaip panaudoti stilius, taip paspartinant darbo eigą

Ar teisingai ir tinkamu formatu bei nustatymais išsaugotas failas priklauso nuo to ar kuriamas dizainas skirtas spaudai ar internetui. Šios žinios pravers siekiant tai padaryti greičiau.

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

Adobe Illustrator

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ