Adobe Illustrator

Jei jums reikia sukurti logotipą, infografika, lauko reklamos stendą, stendus prekybos mugėms ar tiesiog plakatą, tuomet Adobe Illustrator, ko gero, yra geriausia ir populiariausia vektorių piešimo programinė įranga. Su ja lengvai kuriamos iliustracijos, ikonėlės, logotipai, kurie gali būti naudojami įvairaus dydžio projektuose. Vektorinė grafika, kitaip nei rasterinė yra nepriklausoma nuo pikselių, todėl viską, kas sukurta su Adobe Illustrator, galima didinti iki begalybės arba mažinti iki mikroskopinio dydžio visai negalvojant apie vaizdo kokybės praradimus

Vektorinis piešimas

Spalvų derinimas

Efektų kūrimas

Skirtingų piešimo įrankių naudojimas įvairiose situacijose, naujų formų kūrimas naudojant primityvias formas bei kelių piešimo technikų apjungimas yra vienos iš temų, kurias nagrinėjame šiuose mokymuose.

Mokymų metų aiškinsimės kaip kurti ir derinti spalvas, kuo skiriasi CMYK nuo RGB ir kas yra SPOT Color. Sukursime savo spalvų paletes ir mokysimės jomis dalintis su kolegomis.

Kartais užtenka panaudoti vieną ar kitą efektą ir gauname norimą rezultatą. Paaiškinsime kaip efektai gali padėti piešime, kaip juos tinkamai naudoti ir išsisaugoti kitiems projektams.

Teptukų panaudojimas

Tipografija

Dizaino eksportavimas

Adobe Illustrator turi įvairių tipų teptukus. Išsiaiškinsime kuom jie gali būti naudingi, kartu mokysimės sukurti savo teptukus ir juos panaudoti, taip paspartinant savo darbo eigą.

Mokymų metu aptarsime viską, kas susiję su tekstais, šriftais ir galimybėmis, dirbant su tekstais. Taip pat aptarsime kuo skiriasi kerning nuo tracking ir kaip panaudoti stilius, taip paspartinant darbo eigą

Ar teisingai ir tinkamu formatu bei nustatymais išsaugotas failas priklauso nuo to ar kuriamas dizainas skirtas spaudai ar internetui. Šios žinios pravers siekiant tai padaryti greičiau.

Artimiausi mokymai

Iki:

Nuo:

2019 Spalio 12 d.

2019 Spalio 12 d.

Nuo:

2019 Spalio 12 d.

Iki:

2019 Spalio 12 d.

Mokymai

Unikali mokymų programa paruošta pagal gerąsias projektų kūrimo praktikas

Lygiai

  • Pradedantiesiems

  • Pažengusiems 

  • Specializuoti

Nuotoliniai

Mokymo kursas taip pat gali būtų nuotolinis. Galėsite mokytis iš namų ar darbovietės. 

Abejojate ? Susisiekite

Specializuoti

Kiekvienas projektas ir darbo eiga yra skirtinga ir mes tą suprantame. Todėl mokymus galime sukurti pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

STUDIO KIBITZ

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ

Naujienlaiškio prenumerata

Norite pirmi sužinoti apie STUDIO KIBITZ organizuojamus mokymus bei kas įdomaus vyksta audiovizualinių menų industrijoje ?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius dabar!