Adobe InDesign

Adobe InDesign yra viena geriausių maketavimui skirtui programinių įrangų. Šia programine įranga galima kurti dizainus pradedant vizitinėmis kortelėmis, lankstinukais, plakatais ir baigiant žurnalais bei knygomis. InDesign programinė įranga taip pat yra tinkama naudoti kuriant interaktyvius dokumentus su nuorodomis, formomis, video ir audio medžiaga. Kaip ir visos kitos Adobe programos InDesign yra intuityvi ir nesunkiai išmokstama. Svarbiausia yra suprasti pagrindinius šios programinės įrangos veikimo principus. Tai padarius ji tikrai taps jūsų mėgstamiausiu maketavimo bei puslapių kūrimo įrankiu.

Darbas su tekstu

Fotografijos ar iliustracijų naudojimas

Puslapių sistemos ir stilių kūrimas

Tai gali būti labai lengva užduotis, jei žinote kaip teisingai dirbti su Adobe InDesign. Tačiau nežinančius kaip, išmokysime naudoti stilius ir išvengti įprastų tipografijos problemų (runts, windows, orphans).

Fotografijas retušuojame su Adobe Photoshop, o su Adobe Illustrator – iliustracijas paišome. Adobe InDesign leidžia naudoti šiuos failų formatus (PSD, AI, EPS) savo dokumente. Mokymų metu parodysime, kaip tai daryti teisingai ir patogiai.

Terminą šablonas žino daugelis. Dirbant InDesign programine įranga jūs galėsite susikurti puslapių šablonus, juos grupuoti ir apjungti į sistemą. O visi sukurti teksto ir grafikos stiliai stipriai palengvins ir paspartins darbo eigą.

Spalvos ir efektai

Interaktyvių dokumentų kūrimas

Leidyba

Žaisti spalvomis ir efektais, dirbant Adobe InDesign programine įranga, yra labai lengva ir smagu. Išmokti to nebus sunku, nes spalvų perėjimai (gradients) ir šešėliai, permatomumas ir Blend modes veikia labai panašiai, kaip ir Adobe Photoshop programinėje įrangoje.

InDesign nėra skirtas vien tik spaudai. Juo galima kurti interaktyvius dokumentus su video ir audio medžiaga. Galima sukurti interaktyvią formą (PDF), kurią vartotojas gali iškart, atskirai nesiųsdamas ir nekeisdamas jos formato, užpildyti ir išsiusti ją jums el. paštu.

Net ir ne naujokai leidybos srityje padaro klaidų, išsaugodami savo darbus netinkamai. Mokymų metu papasakosime, kaip jų išvengti ir parodysime į ką būtinai reikia atkreipti dėmesį.

Artimiausi mokymai

Iki:

Nuo:

2019 Spalio 12 d.

2019 Spalio 12 d.

Nuo:

2019 Spalio 12 d.

Iki:

2019 Spalio 12 d.

Mokymai

Unikali mokymų programa paruošta pagal gerąsias projektų kūrimo praktikas

Lygiai

  • Pradedantiesiems

  • Pažengusiems 

  • Specializuoti

Nuotoliniai

Mokymo kursas taip pat gali būtų nuotolinis. Galėsite mokytis iš namų ar darbovietės. 

Abejojate ? Susisiekite

Specializuoti

Kiekvienas projektas ir darbo eiga yra skirtinga ir mes tą suprantame. Todėl mokymus galime sukurti pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

STUDIO KIBITZ

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ

Naujienlaiškio prenumerata

Norite pirmi sužinoti apie STUDIO KIBITZ organizuojamus mokymus bei kas įdomaus vyksta audiovizualinių menų industrijoje ?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius dabar!