Adobe InDesign

Adobe InDesign yra viena geriausių maketavimui skirtui programinių įrangų. Šia programine įranga galima kurti dizainus pradedant vizitinėmis kortelėmis, lankstinukais, plakatais ir baigiant žurnalais bei knygomis. InDesign programinė įranga taip pat yra tinkama naudoti kuriant interaktyvius dokumentus su nuorodomis, formomis, video ir audio medžiaga. Kaip ir visos kitos Adobe programos InDesign yra intuityvi ir nesunkiai išmokstama. Svarbiausia yra suprasti pagrindinius šios programinės įrangos veikimo principus. Tai padarius ji tikrai taps jūsų mėgstamiausiu maketavimo bei puslapių kūrimo įrankiu.

Darbas su tekstu

Fotografijos ar iliustracijų naudojimas

Puslapių sistemos ir stilių kūrimas

Tai gali būti labai lengva užduotis, jei žinote kaip teisingai dirbti su Adobe InDesign. Tačiau nežinančius kaip, išmokysime naudoti stilius ir išvengti įprastų tipografijos problemų (runts, windows, orphans).

Fotografijas retušuojame su Adobe Photoshop, o su Adobe Illustrator – iliustracijas paišome. Adobe InDesign leidžia naudoti šiuos failų formatus (PSD, AI, EPS) savo dokumente. Mokymų metu parodysime, kaip tai daryti teisingai ir patogiai.

Terminą šablonas žino daugelis. Dirbant InDesign programine įranga jūs galėsite susikurti puslapių šablonus, juos grupuoti ir apjungti į sistemą. O visi sukurti teksto ir grafikos stiliai stipriai palengvins ir paspartins darbo eigą.

Spalvos ir efektai

Interaktyvių dokumentų kūrimas

Leidyba

Žaisti spalvomis ir efektais, dirbant Adobe InDesign programine įranga, yra labai lengva ir smagu. Išmokti to nebus sunku, nes spalvų perėjimai (gradients) ir šešėliai, permatomumas ir Blend modes veikia labai panašiai, kaip ir Adobe Photoshop programinėje įrangoje.

InDesign nėra skirtas vien tik spaudai. Juo galima kurti interaktyvius dokumentus su video ir audio medžiaga. Galima sukurti interaktyvią formą (PDF), kurią vartotojas gali iškart, atskirai nesiųsdamas ir nekeisdamas jos formato, užpildyti ir išsiusti ją jums el. paštu.

Net ir ne naujokai leidybos srityje padaro klaidų, išsaugodami savo darbus netinkamai. Mokymų metu papasakosime, kaip jų išvengti ir parodysime į ką būtinai reikia atkreipti dėmesį.

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

Adobe InDesign

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ