White Structure

Vizualizacijų post-produkcija V-Ray ir Adobe Photoshop sprendimais

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 12 akad. val.

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

KURSŲ KAINA: 550 €

Vizualizacijų post-produkcija, kaip darbo eigos etapas jau seniai tapo neatsiejama profesionalias architektūrines, interjero ir eksterjero 3D vizualizacijas kuriančių specialistų darbo eigos dalimi. Naudojantis Adobe Photoshop įrankiais ir tam tikrais vizualizavimo sprendimo V-Ray sluoksniais yra atliekami svarbūs vizualizacijų post-produkcijos proceso darbai. Jų metu, negrižtant vėl prie render‘inimo etapo ir taip sutaupant daug brangaus laiko, vizualizaciją, priklausomai nuo poreikio, galima pakoreguoti atliekant tiek nežymius, tiek drastiškus pakeitimus.

Plačiau apie 3D vizualizacijų post-produkciją skaitykite čia.

Photoshop pažinimas

Photoshop struktūros supratimas, įrankių išdėstymas. Skirtingi paveiksliukų formatai (jpg, png, EXR, HDRI) ir jų panaudojimas pagal paskirtį.

Sluoksniai

Darbas su sluoksniais, jų maišymo būdai, kaukių naudojimas atliekant galutinio render'io post-produkciją.

Retušavimas

Retušavimo galimybės, apšvietimo koregavimas, V-Ray sluoksnių - „Render Elements“,  panaudojimas post-produkcijos procese..

Vizualizacijų post-produkcija V-Ray ir Adobe Photoshop sprendimais

darbo eiga:

Post-produkcija vienas iš svarbiausių vizualizacijos kūrimo ir redagavimo etapų, kuris neretai yra nepelnytai praleidžiamas. 3ds Max ir SketchUp Pro projektus, vizualizuotus V-Ray sprendimu, naudojant specialius V-Ray sluoksnius, galima perkelti į aukštesnį lygį, jei naudojame:

Vizualizavimas

Vizualizavimas

Vizualizavimas

Piešimo įrankiai

Piešimo įrankių pritaikymas, jų panaudojimo galimybės retušavime, piešime bei tekstūrų kūrime.

UI/UX kūrimas

Photoshop yra nepakeičiamas UI / UX kūrimo žaidimams ir mobiliosioms aplikacijoms industrijoje.

Koncepto kūrimas

Koncepto kūrimas prieš kuriant 3D modelius ar pradedant filmavimus yra neįkainojimas. Istorijos piešimas ir kadravimas turi daug naudos, kai žinai efektyvias Photoshop panaudojimo gudrybes.

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure