Adobe Photoshop Post-Produkcijai

Nuotraukų, paveiksliukų, tekstūrų kūrimas ir retušavimas yra kūrybinis procesas, neatsiejamas nuo visų vizualinių medijų kūrimo. Standartine tapusi programinė įranga yra ne tik reikalinga, bet labai galinga. Naudoti Adobe Photoshop yra lengva, jei žinoma, kaip tiksliai dirbti su sluoksniais, kaukėmis bei jų pritaikymu. Išmanyti šio įrankio bent pagrindinus privalo visi, ketinantys savo karjerą sieti su darbu filmų, žaidimų, reklamų studijose.

Photoshop pažinimas

Sluoksniai

Retušavimas

Photoshop struktūros supratimas, įrankių išdėstymas. Skirtingi nuotraukų formatai (jpg, png, EXR, HDRI) ir jų panaudojimas pagal paskirtį.

Jei nežinote, kaip naudoti sluoksnius, jų maišymo būdus, kaukes, - be šių kursų į studiją nepakliūsite.

Retušavimo galimybės, apšvietimo koregavimas, V-Ray sluoksnių panaudojimas yra tik maža dalis to, ką išmoksite per šiuos kursus.

Piešimo įrankiai

UI/UX kūrimas

Koncepto kūrimas

Piešimo įrankių pritaikymas, jų panaudojimo galimybės retušavime, piešime bei tekstūrų kūrime.

Photoshop yra nepakeičiamas UI / UX kūrimo žaidimams ir mobiliosioms aplikacijoms industrijoje.

Koncepto kūrimas prieš kuriant 3D modelius ar pradedant filmavimus yra neįkainojimas. Istorijos piešimas ir kadravimas turi daug naudos, kai žinai efektyvias Photoshop panaudojimo gudrybes.

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

Adobe Photoshop Post-Produkcijai

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

© 2020 STUDIO KIBITZ