Autodesk Maya

3D modelių, animacijos, dalelių simuliacijų, personažų kūrimas - visa tai viename 3D animacijos pakete Maya. Išmokę dirbti šiuo moderniu programinės įrangos paketu įgysite ne tik puikios patirties, bet ir galimybių prisijungti prie populiariausių studijų, kurios naudoja Maya. Maya - vienas populiaurių 3D paketų pasaulyje.

3D Modeliavimas

3D Animavimas

Medžiagos ir tekstūros

Struktūra yra viena svarbiausių 3D modelio dalių. Susipažinkite su topologijos kūrimo technologijomis.

3D animacijos paslaptys, kūrimo procesas ir automatizavimas - sėkmės raktas į tolimesnę karjerą.

Medžiagų ir tekstūrų kūrimas žaidimas ir filmams, PBR darbo eiga kūrime.

Kūno judesių įrašymas

Specialieji efektai

Vizualizavimas su V-Ray

Personažo animavimas su judesių įrašymo kostiumu leis patirti ir suprasti, kaip  STUDIO KIBITZ mokymo centre kuriama aukščiausio lygio personažų animacija.

Griūnantys pastatai, vėjo blaškomi lapai - tai tik maža dalis to, ką išmoksite per šiuos kursus.

V-Ray Next for Maya efektų ir 3D animacijų efektyvus vizualizavimas.

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

Autodesk Maya

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ