White Structure

Autodesk Revit

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

KURSŲ KAINA: 740 €

Autodesk Revit

Autodesk Revit® – tai BIM standartus atitinkantis programinės įrangos paketas, apimantis visas pastato projektavimo – modeliavimo sritis. Autodesk Revit® programinė įranga siūlo plačias galimybes architektūros kūrimui – nuo koncepcijos iki realaus projekto įgyvendinimo. Naudojant  šią programinę įrangą, galima kurti įvairias trimates formas ir elementus, grafinę medžiagą bei ruošti tikslius brėžinius ir techninę dokumentaciją. Visi atlikti pakeitimai informaciniame modelyje ir projekto progresas yra matomi visų projekto dalyvių realiu laiku.

Autodesk Revit® suteikia visas galimybes įgyvendinti BIM proceso reikalavimus, keliamus informaciniam modeliui ir jo elementams.

3D Modeliavimas

3D Modeliavimas

Statinio 3D modeliavimo bei skaitmeninio modelio informacijos paruošimo pagrindai.

2D Dokumentacija

2D Dokumentacija

2D dokumentacijos, specifikacijų lentelių ir žiniaraščių kūrimas, lapų formavimas, spausdinimas - tai tik dalis to ką sužinosite mokymų metu.

Šeimos „Revit families“

Šeimos „Revit families“

Supažindinimas su šeimų (Revit families) kūrimu bei jų integravimu į Revit® informacinį modelį.

Autodesk Revit

darbo eiga:

BIM projektų vizualizavimas tampa vis svarbesnis. Revit projektą galima nesudėtingai perkelti į norimą sprendimą ir sukurti profesionalias vizualizacijas bei video klipus, VR / AR.

Autodesk Revit

3D Modeliavimas

3ds Max
3ds Max

Vizualizavimas

V-Ray
V-Ray

Realaus laiko vizualizavimas

Unreal Engine
Unreal Engine
Reljefas

Reljefas

Reljefo kūrimas pagal piketus arba iš CAD failo, jums vis dar keliantis sunkumų darbas? Mokymų metu parodysime, kaip, turint tam tikras žinias, tą padaryti nėra labai sudėtinga.

Suderinamumas

Suderinamumas

Revit® suderinamumas su kitomis programinėmis įrangomis ar platformomis,  IFC ir kitų formatų modelių importavimas ir eksportavimas į / iš Revit® - visa tai, tik dalis šios programinės įrangos privalumų.

Vizualizavimas

Vizualizavimas

Mokymų metu supažindinsime su Revit® programinės įrangos vizualizavimo galimybėmis bei pagrindiniu funkcionalumu.

3d.png

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

process.png

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

networking.png

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

settings (1).png

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Ačiū! Su Jumis susisieksime!