Autodesk Revit

Autodesk Revit® – tai BIM standartus atitinkantis programinės įrangos paketas, apimantis visas pastato projektavimo – modeliavimo sritis. Autodesk Revit® programinė įranga siūlo plačias galimybes architektūros kūrimui – nuo koncepcijos iki realaus projekto įgyvendinimo. Naudojant  šią programinę įrangą, galima kurti įvairias trimates formas ir elementus, grafinę medžiagą bei ruošti tikslius brėžinius ir techninę dokumentaciją. Visi atlikti pakeitimai informaciniame modelyje ir projekto progresas yra matomi visų projekto dalyvių realiu laiku.

Autodesk Revit® suteikia visas galimybes įgyvendinti BIM proceso reikalavimus, keliamus informaciniam modeliui ir jo elementams.

3D Modeliavimas

2D Dokumentacija

Šeimos „Revit families“

Statinio 3D modeliavimo bei skaitmeninio modelio informacijos paruošimo pagrindai.

2D dokumentacijos, specifikacijų lentelių ir žiniaraščių kūrimas, lapų formavimas, spausdinimas - tai tik dalis to ką sužinosite mokymų metu.

Supažindinimas su šeimų (Revit families) kūrimu bei jų integravimu į Revit® informacinį modelį.

Reljefas

Suderinamumas

Vizualizavimas

Reljefo kūrimas pagal piketus arba iš CAD failo, jums vis dar keliantis sunkumų darbas? Mokymų metu parodysime, kaip, turint tam tikras žinias, tą padaryti nėra labai sudėtinga.

Revit® suderinamumas su kitomis programinėmis įrangomis ar platformomis,  IFC ir kitų formatų modelių importavimas ir eksportavimas į / iš Revit® - visa tai, tik dalis šios programinės įrangos privalumų.

Mokymų metu supažindinsime su Revit® programinės įrangos vizualizavimo galimybėmis bei pagrindiniu funkcionalumu.

Artimiausi mokymai

Iki:

Nuo:

Vasario 3 d.

Vasario 13 d.

Nuo:

Iki:

Mokymai

Unikali mokymų programa paruošta pagal gerąsias projektų kūrimo praktikas

Lygiai

  • Pradedantiesiems

  • Pažengusiems 

  • Specializuoti

Nuotoliniai

Mokymo kursas taip pat gali būtų nuotolinis. Galėsite mokytis iš namų ar darbovietės. 

Abejojate ? Susisiekite

Specializuoti

Kiekvienas projektas ir darbo eiga yra skirtinga ir mes tą suprantame. Todėl mokymus galime sukurti pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

STUDIO KIBITZ

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ

Naujienlaiškio prenumerata

Norite pirmi sužinoti apie STUDIO KIBITZ organizuojamus mokymus bei kas įdomaus vyksta audiovizualinių menų industrijoje ?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius dabar!