White Structure

Cinema 4D

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 32 akad. val.

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Balandžio 1, 2, 7, 9 (9:00 - 16:30)

KURSŲ KAINA: 350 €

Cinema 4D vienas populiariausių animacijos ir specialiųjų efektų kūrimo įrankis. Šį įrankį labai pamėgo ir motion graphic artist'ai. Visa tai lėmė, todėl kad Cinema 4D dėl savo paprastos struktūros  leidžia lengvai ir greitai kurti 3D modelius bei juos animuotui. Ir dar todėl, kad projektą kurtą su Cinema 4D lengvai galima perkelti į kitų programinių įrangų aplinkas, pvz.,  Adobe Affter Effect, Kas padeda sutaupyti daug laiko ir supaprastina specialiųjų efektų kūrimo eigą.

Tad pasitelkę Cinema 4D motion graphics kūrimo darbo eigą, galėsite savo projektui sukurti ne tik puikią animaciją, bet ir efektingą simuliaciją.

3D Modeliavimas

3D modelių kūrimo pragrindai bei geriausios praktikos, kuriant įvairaus sudėtingumo modelius.

​Animavimo pagrindai

Sukurtų modelių animacija. Pirmosios animacijos kūrimas, animacijos grafikų supratimas ir jų panaudojimas.

Motion Graphics

Motion graphics 3D erdvėje. Tūkstančių modelių judesiai skirtingomis formomis, greičiais ir net spalvomis.

Cinema 4D

darbo eiga:

Cinema4D visada garsėjo kaip "motion graphics" standartas, tačiau visą sukurtą animaciją ir simuliaciją reikia vizualizuoti ir pateikti su papildomais sprendimais:

V-Ray

Vizualizavimas

Adobe After Effects

Simuliacija

Vėjas, gravitacija, turbulencija - viso to reikia simuliuojant 3d modelius.

Dalelių animacija

Dalelių simuliacijos pagrindai.

Projekto vizualizavimas

Medžiagiškumo ir apšvietimo kūrimas su V-Ray for Cinema 4D

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure