CorelDraw

CorelDraw mokymai skirti norintiems išmokti kurti vektorinės grafinius objektus (ikonas, ženklus, logotipus), maketuoti vizitines korteles, lankstinukus, kurti grafinį dizainą, sudėtingesnius grafinius objektus, taikyti efektus, derinant taškinės ir vektorinės grafikos objektus.

Pirmieji žingsniai

Sudėtingesnių objektų kūrimas

Spalvos, spalviniai modeliai ir įvairūs užpildai

Perpratę bazinių įrankių ir jų komponavimo principus lengvai sukursite ikonas ir ženklus.

Ikonų ir ženklų, grafinių objektų kūrimas paremtas komponavimo ir transformavimo bei mazgų redagavimo  funkcijomis, kurias svarbu perprasti, kad toliau būtų itin paprasta kurti sudėtingus grafinius objektus, grafinį dizainą.

Spalvų pritaikymas pagal spalvinius modelius, gradientai bei raštai ir tekstūros suteiks jūsų projektui gyvumo. Išmokite laisvai jas taikyti bei parinkti reikiamas nuostatas.

Tekstai ir maketavimas

Sluoksniai ir jų tvarkymas

Efektai

Tekstų rinkimas, redagavimas, papildomos parinktys ir maketavimo ypatumai, o taip pat grafikos ir teksto komponavimas - tai ko reikia norint pradėti kurti įvairius maketus.

Darbą pagreitina ne tik įgūdžiai kuriant grafinius objektus, bet ir organizuotumas. Sluoksnių ir jų organizavimas padės daug efektyviau sukurti maketą (projektą) ir jį valdyti.

Papildomų efektų, interaktyvių priemonių dėka sukursite unikalius objektus, praturtinsite maketus. Nuostabu kurti įspūdingus dalykus!

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

CorelDraw

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

Naujienlaiškio prenumerata

Norite pirmi sužinoti apie STUDIO KIBITZ organizuojamus mokymus bei kas įdomaus vyksta audiovizualinių menų industrijoje ?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius dabar!

© 2020 STUDIO KIBITZ