CorelDraw

CorelDraw mokymai skirti norintiems išmokti kurti vektorinės grafinius objektus (ikonas, ženklus, logotipus), maketuoti vizitines korteles, lankstinukus, kurti grafinį dizainą, sudėtingesnius grafinius objektus, taikyti efektus, derinant taškinės ir vektorinės grafikos objektus.

Pirmieji žingsniai

Sudėtingesnių objektų kūrimas

Spalvos, spalviniai modeliai ir įvairūs užpildai

Perpratę bazinių įrankių ir jų komponavimo principus lengvai sukursite ikonas ir ženklus.

Ikonų ir ženklų, grafinių objektų kūrimas paremtas komponavimo ir transformavimo bei mazgų redagavimo  funkcijomis, kurias svarbu perprasti, kad toliau būtų itin paprasta kurti sudėtingus grafinius objektus, grafinį dizainą.

Spalvų pritaikymas pagal spalvinius modelius, gradientai bei raštai ir tekstūros suteiks jūsų projektui gyvumo. Išmokite laisvai jas taikyti bei parinkti reikiamas nuostatas.

Tekstai ir maketavimas

Sluoksniai ir jų tvarkymas

Efektai

Tekstų rinkimas, redagavimas, papildomos parinktys ir maketavimo ypatumai, o taip pat grafikos ir teksto komponavimas - tai ko reikia norint pradėti kurti įvairius maketus.

Darbą pagreitina ne tik įgūdžiai kuriant grafinius objektus, bet ir organizuotumas. Sluoksnių ir jų organizavimas padės daug efektyviau sukurti maketą (projektą) ir jį valdyti.

Papildomų efektų, interaktyvių priemonių dėka sukursite unikalius objektus, praturtinsite maketus. Nuostabu kurti įspūdingus dalykus!

Artimiausi mokymai

Iki:

Nuo:

2019 Spalio 12 d.

2019 Spalio 12 d.

Nuo:

2019 Spalio 12 d.

Iki:

2019 Spalio 12 d.

Mokymai

Unikali mokymų programa paruošta pagal gerąsias projektų kūrimo praktikas

Lygiai

  • Pradedantiesiems

  • Pažengusiems 

  • Specializuoti

Nuotoliniai

Mokymo kursas taip pat gali būtų nuotolinis. Galėsite mokytis iš namų ar darbovietės. 

Abejojate ? Susisiekite

Specializuoti

Kiekvienas projektas ir darbo eiga yra skirtinga ir mes tą suprantame. Todėl mokymus galime sukurti pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

STUDIO KIBITZ

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ

Naujienlaiškio prenumerata

Norite pirmi sužinoti apie STUDIO KIBITZ organizuojamus mokymus bei kas įdomaus vyksta audiovizualinių menų industrijoje ?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius dabar!