DaVinci Resolve

Modernūs mokymai yra bilietas į sėkmingus projektus. Naudodami DaVinci Resolve išmokite kurti ir montuoti video, spalvų ir montažo derinius, pritaikyti specialiuosius efektus bei paruošti juos šiuolaikiniams filmams bei klipams. Visa tai kursite naudodami dedikuota programinę ir techninę įrangą. 

Filmavimas 

Montažo paslaptys

Color Grading

Skirtingi kamerų tipai, spalvų valdymo pultai - gera pradžia, kurios reikia norint pradėti dirbti montažo srityje. Visa tai turime STUDIO KIBITZ kūrybinėje studijoje.

Filmuotos medžiagos įkėlimas iš kamerų ir paruošimas darbui yra svarbus pasirengimo montažui etapas. Kaip sudėlioti video į norimą eilę? Visi atsakymai - kursuose.

Spalvų teorija bei apšvietimas yra viena iš sudėtingiausių ir svarbiausių temų, be kurių nei vienas Jūsų projektas nepasieks aukštumų. Tam turime pasiruošę visą arsenalą pavyzdžių, gudrybių ir gerų praktikų.

Globalūs pakeitimai

Muzikos takeliai

Eksportavimas ir užbaigimas

Reikiamų įrankių panaudojimas reikiamoje vietoje leis Jums dirbti efektyviai ir produktyviai. DaVinci Resolve turi gausų sąrašą įrankių, bet ir jie negelbės, jei nežinosite, kaip juos panaudoti.

Audio takeliai suteikia video medžiagai emocijų, tad svarbu mokėti nepriekaištingai juos kurti. Išmokysime įkelti audio takelius ir pritaikyti juos prie video medžiagos. Supažindinsime su skirtingais audio formatais, jų panaudojimo būdais.

Video paruošimas peržiūrai ir eksportavimas. Codec'ų skirtumai, jų privalumai ir trūkumai konkrečiame projekte.

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

DaVinci Resolve

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ