White Structure

DaVinci Resolve

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

KURSŲ KAINA: 800 €

DaVinci Resolve

Modernūs mokymai yra bilietas į sėkmingus projektus. Naudodami DaVinci Resolve išmokite kurti ir montuoti video, spalvų ir montažo derinius, pritaikyti specialiuosius efektus bei paruošti juos šiuolaikiniams filmams bei klipams. Visa tai kursite naudodami dedikuota programinę ir techninę įrangą. 

Filmavimas 

Filmavimas 

Skirtingi kamerų tipai, spalvų valdymo pultai - gera pradžia, kurios reikia norint pradėti dirbti montažo srityje. Visa tai turime STUDIO KIBITZ kūrybinėje studijoje.

Montažo paslaptys

Montažo paslaptys

Filmuotos medžiagos įkėlimas iš kamerų ir paruošimas darbui yra svarbus pasirengimo montažui etapas. Kaip sudėlioti video į norimą eilę? Visi atsakymai - kursuose.

Color Grading

Color Grading

Spalvų teorija bei apšvietimas yra viena iš sudėtingiausių ir svarbiausių temų, be kurių nei vienas Jūsų projektas nepasieks aukštumų. Tam turime pasiruošę visą arsenalą pavyzdžių, gudrybių ir gerų praktikų.

DaVinci Resolve

darbo eiga:

Video medžiagos spalvų korekcijos darbų atlikimo etape lyderiaujantis sprendimas yra DaVince Resolve. Tačiau iki šio etapo reikia nueiti ilgą kelią – sukurti efektus, montažą. Tam prireiks papildomų sprendimų:

DaVinci Resolve

Montavimas

Adobe Premiere
Adobe Premiere

Animacija

Adobe After Effects
Adobe After Effects

Specialieji Efektai

The Foundry Nuke
The Foundry Nuke
Globalūs pakeitimai

Globalūs pakeitimai

Reikiamų įrankių panaudojimas reikiamoje vietoje leis Jums dirbti efektyviai ir produktyviai. DaVinci Resolve turi gausų sąrašą įrankių, bet ir jie negelbės, jei nežinosite, kaip juos panaudoti.

Muzikos takeliai

Muzikos takeliai

Audio takeliai suteikia video medžiagai emocijų, tad svarbu mokėti nepriekaištingai juos kurti. Išmokysime įkelti audio takelius ir pritaikyti juos prie video medžiagos. Supažindinsime su skirtingais audio formatais, jų panaudojimo būdais.

Eksportavimas ir užbaigimas

Eksportavimas ir užbaigimas

Video paruošimas peržiūrai ir eksportavimas. Codec'ų skirtumai, jų privalumai ir trūkumai konkrečiame projekte.

3d.png

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

process.png

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

networking.png

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

settings (1).png

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Ačiū! Su Jumis susisieksime!