DaVinci Resolve

Modernūs mokymai yra bilietas į sėkmingus projektus. Naudodami DaVinci Resolve išmokite kurti ir montuoti video, spalvų ir montažo derinius, pritaikyti specialiuosius efektus bei paruošti juos šiuolaikiniams filmams bei klipams. Visa tai kursite naudodami dedikuota programinę ir techninę įrangą. 

Filmavimas 

Montažo paslaptys

Color Grading

Skirtingi kamerų tipai, spalvų valdymo pultai - gera pradžia, kurios reikia norint pradėti dirbti montažo srityje. Visa tai turime STUDIO KIBITZ kūrybinėje studijoje.

Filmuotos medžiagos įkėlimas iš kamerų ir paruošimas darbui yra svarbus pasirengimo montažui etapas. Kaip sudėlioti video į norimą eilę? Visi atsakymai - kursuose.

Spalvų teorija bei apšvietimas yra viena iš sudėtingiausių ir svarbiausių temų, be kurių nei vienas Jūsų projektas nepasieks aukštumų. Tam turime pasiruošę visą arsenalą pavyzdžių, gudrybių ir gerų praktikų.

Globalūs pakeitimai

Muzikos takeliai

Eksportavimas ir užbaigimas

Reikiamų įrankių panaudojimas reikiamoje vietoje leis Jums dirbti efektyviai ir produktyviai. DaVinci Resolve turi gausų sąrašą įrankių, bet ir jie negelbės, jei nežinosite, kaip juos panaudoti.

Audio takeliai suteikia video medžiagai emocijų, tad svarbu mokėti nepriekaištingai juos kurti. Išmokysime įkelti audio takelius ir pritaikyti juos prie video medžiagos. Supažindinsime su skirtingais audio formatais, jų panaudojimo būdais.

Video paruošimas peržiūrai ir eksportavimas. Codec'ų skirtumai, jų privalumai ir trūkumai konkrečiame projekte.

Artimiausi mokymai

Iki:

Nuo:

Teirautis el. paštu: studio@kibitz.lt

Nuo:

Iki:

Mokymai

Unikali mokymų programa paruošta pagal gerąsias projektų kūrimo praktikas

Lygiai

  • Pradedantiesiems

  • Pažengusiems 

  • Specializuoti

Nuotoliniai

Mokymo kursas taip pat gali būtų nuotolinis. Galėsite mokytis iš namų ar darbovietės. 

Abejojate ? Susisiekite

Specializuoti

Kiekvienas projektas ir darbo eiga yra skirtinga ir mes tą suprantame. Todėl mokymus galime sukurti pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

STUDIO KIBITZ

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ

Naujienlaiškio prenumerata

Norite pirmi sužinoti apie STUDIO KIBITZ organizuojamus mokymus bei kas įdomaus vyksta audiovizualinių menų industrijoje ?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius dabar!