White Structure

Rhino 3D

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 18 akad. val.

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

KURSŲ KAINA: 550 €

Rhino 3D, tai lankstus ir populiarus 3D projektavimo įrankis, daugelio pamėgtas dėl savo paprastumo, pritaikomumo bei tikslumo. Kursų metu pagrindinis dėmesys yra skiriamas 3D modeliavimo principams, taikomiems kuriant įvairius 3D modelius, skirtus tokioms industrijoms, kaip juvelyrika, 3D spausdinimas, koncepto kūrimas ir kt., perprasti. Taip pat sužinosite kaip turimą projektą vizualizuoti V-Ray 5 for Rhino įrankiais ir kaip jam sukurti medžiagas bei apšvietimą.

Modeliavimo pagrindai

Pagrindiniai modeliavimo principai.

Įvairių formų kūrimas

Skirtingų modeliavimo technikų pritaikymas skirtingiems modeliams.

Sudėtingų formų kūrimas

Sudėtingų ir kompleksinių 3D formų kūrimas.

Rhino 3D

darbo eiga:

Sukūrus architektūrinį, interjero ar produkto projektą, prireiks unikalių ir kokybiškų tekstūrų bei tam tikrų vizualizacijos korekcijų ir retušavimų, atliekamų post-produkcijos etape. Visa tai atliekama:

Realaus laiko vizualizavimas

Realaus laiko vizualizavimas

Tekstūravimas

Brėžinių kūrimas

3D modelio brėžinių kūrimas.

Grasshopper

Įvadas į vizualaus programavimo priedą.

Vizualizavimas V-Ray 5

Projekto vizualizavimo V-Ray 5 sprendimu ir medžiagų bei apšvietimo kūrimo pagrindai.

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure