The Foundry Nuke

The Foundry Nuke yra programinės įrangos lyderis, kai kalbama apie kompozicijų kūrimą, kai reikia sujungti filmuotą medžiagą, 3D modelius ir specialiuosius efektus į vieną video. Ir visa tai atliekama naudojant pažangiausią programinę įrangą Node.

Medžiagos įkelimas

Pagrindiniai įrankiai

Node darbo eiga

Skirtingų medžiagų, 3D modelių, paveiksliukų, audio ir specialiųjų efektų įkėlimas į Nuke aplinką.

Nuke darbo eiga, įrankių panaudojimas ir supratimas - vienas svarbiausių žingsnių pradedant naudoti Nuke.

Efektyvus Node darbo panaudojimas šioje programinėje įrangoje yra svarbiausias dalykas. Kaip suprasti Node medį? Kaip prijungti naujus Node ir juos koreguoti? Visa tai – kursuose.

3D modelių įkėlimas

Specialieji efektai

Vizualizavimas su V-Ray

3D modelių įkėlimas iš 3ds Max, Maya, Houdini FX, Cinema4D ir kitų produktų.

Specialiųjų efektų (ugnies, sprogimų)  kūrimas naudojant Nuke dalelių simuliaciją. 

3D modelių vizualizavimas su V-Ray, medžiagų sukūrimas ir montažo parengimas eksportavimui.

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

The Foundry Nuke

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ