White Structure

SketchUp Pro + V-Ray 5 for SketchUp

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 32 akad. val.

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Kovo 15, 16, 18, 19 (9:00 - 16:30)

KURSŲ KAINA: 350 €

SketchUp Pro ir V-Ray5 for SketchUp – tai puikus programinių įrangų tandemas, kurį savo darbo eigoje, kuriant 3D vizualizacijas, naudoja tiek pradedantys specialistai, tiek profesionalai. Naudojant nesudėtingą modeliavimo įrankį SketchUp Pro ir vieną iš moderniausių vizualizavimo priemonių V-Ray5, galima sukurti išbaigtą interjero ir eksterjero projektą, kuris atrodys ne tik realistiškai, bet ir bus paruoštas post-produkcijai. Šių mokymų metu susipažindinsite su naujausiomis modeliavimo, apšvietimo ir medžiagų kūrimo technologijomis, kurios padės ne tik sutaupyti laiko kuriant projektus, bet ir perkelti juos į kitą lygį.

Pirmas žingsis projektavime

Sukurti 3D objektą dar niekada nebuvo taip paprasta! Panaudoję tik keletą įrankių Jūs pradėsite projektuoti norimus objektus.

Komponentų ir objektų kūrimas

Darbo su SketchUp eiga paremta komponentais. Labai svarbu ją suprasti, kad vėliau būtų paprasta redaguoti 3D modelius. Įvaldykime SketchUp!

Medžiagos ir tekstūros

Medžiagų kūrimas ir pritaikymas Jūsų sukurtam projektui. Išmokite įkelti norimas ir turimas tekstūras bei jas koreguoti.

SketchUp Pro + V-Ray 5 for SketchUp

darbo eiga:

Sukūrus architektūrinį, interjero ar produkto projektą, prireiks unikalių ir kokybiškų tekstūrų bei tam tikrų vizualizacijos korekcijų ir retušavimų, atliekamų post-produkcijos etape. Visa tai atliekama:

Tekstūravimas

Realaus laiko vizualizavimas

Vizualizacijų redegavimas

Scenų kūrimas ir animavimas

SketchUp programine įranga galima kurti kameras, animuoti jas bei pjūvius.

Stiliai, sluokniai ir grupavimas

Dirbti reikia ne tik greitai, bet ir organizuotai. Sluoksniai, grupės, stiliai - visa tai padės daug efektyviau sukurti projektą ir jį valdyti.

Vizualizavimas su V-Ray 5

Projekto vizualizavimas ir medžiagų kūrimas su V-Ray 5 for SketchUp. Puikus pažangiausių technologijų panaudojimas leis sukurti itin kokybiškas vizualizacijas.

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure