White Structure

SketchUp Pro + V-Ray 5 for SketchUp

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 32 akad. val.

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Gegužės 31 - Birželio 2, 4, 8 (9:00 - 16:30)

KURSŲ KAINA: 350 €

SketchUp Pro + V-Ray 5 for SketchUp

SketchUp Pro ir V-Ray5 for SketchUp – tai puikus programinių įrangų tandemas, kurį savo darbo eigoje, kuriant 3D vizualizacijas, naudoja tiek pradedantys specialistai, tiek profesionalai. Naudojant nesudėtingą modeliavimo įrankį SketchUp Pro ir vieną iš moderniausių vizualizavimo priemonių V-Ray5, galima sukurti išbaigtą interjero ir eksterjero projektą, kuris atrodys ne tik realistiškai, bet ir bus paruoštas post-produkcijai. Šių mokymų metu susipažindinsite su naujausiomis modeliavimo, apšvietimo ir medžiagų kūrimo technologijomis, kurios padės ne tik sutaupyti laiko kuriant projektus, bet ir perkelti juos į kitą lygį.

Pirmas žingsis projektavime

Pirmas žingsis projektavime

Sukurti 3D objektą dar niekada nebuvo taip paprasta! Panaudoję tik keletą įrankių Jūs pradėsite projektuoti norimus objektus.

Komponentų ir objektų kūrimas

Komponentų ir objektų kūrimas

Darbo su SketchUp eiga paremta komponentais. Labai svarbu ją suprasti, kad vėliau būtų paprasta redaguoti 3D modelius. Įvaldykime SketchUp!

Medžiagos ir tekstūros

Medžiagos ir tekstūros

Medžiagų kūrimas ir pritaikymas Jūsų sukurtam projektui. Išmokite įkelti norimas ir turimas tekstūras bei jas koreguoti.

SketchUp Pro + V-Ray 5 for SketchUp

darbo eiga:

Sukūrus architektūrinį, interjero ar produkto projektą, prireiks unikalių ir kokybiškų tekstūrų bei tam tikrų vizualizacijos korekcijų ir retušavimų, atliekamų post-produkcijos etape. Visa tai atliekama:

SketchUp Pro + V-Ray 5 for SketchUp

Tekstūravimas

Substance Designer
Substance Designer

Realaus laiko vizualizavimas

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop

Vizualizacijų redegavimas

Unreal Engine
Unreal Engine
Scenų kūrimas ir animavimas

Scenų kūrimas ir animavimas

SketchUp programine įranga galima kurti kameras, animuoti jas bei pjūvius.

Stiliai, sluokniai ir grupavimas

Stiliai, sluokniai ir grupavimas

Dirbti reikia ne tik greitai, bet ir organizuotai. Sluoksniai, grupės, stiliai - visa tai padės daug efektyviau sukurti projektą ir jį valdyti.

Vizualizavimas su V-Ray 5

Vizualizavimas su V-Ray 5

Projekto vizualizavimas ir medžiagų kūrimas su V-Ray 5 for SketchUp. Puikus pažangiausių technologijų panaudojimas leis sukurti itin kokybiškas vizualizacijas.

3d.png

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

process.png

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

networking.png

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

settings (1).png

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Ačiū! Su Jumis susisieksime!