SketchUp Pro + V-Ray Next for SketchUp

SketchUp Pro ir V-Ray Next for SketchUp – tai puikus programinių įrangų tandemas, kurį savo darbo eigoje, kuriant 3D vizualizacijas, naudoja tiek pradedantys specialistai, tiek profesionalai. Naudojant nesudėtingą modeliavimo įrankį SketchUp Pro ir vieną iš moderniausių vizualizavimo priemonių V-Ray Next, galima sukurti išbaigtą interjero ir eksterjero projektą, kuris atrodys ne tik realistiškai, bet ir bus paruoštas post-produkcijai. Šių mokymų metu susipažindinsite su naujausiomis modeliavimo, apšvietimo ir medžiagų kūrimo technologijomis, kurios padės ne tik sutaupyti laiko kuriant projektus, bet ir perkelti juos į kitą lygį.

Pirmas žingsis projektavime

Komponentų ir objektų kūrimas

Medžiagos ir tekstūros

Sukurti 3D objektą dar niekada nebuvo taip paprasta! Panaudoję tik keletą įrankių Jūs pradėsite projektuoti norimus objektus.

Darbo su SketchUp eiga paremta komponentais. Labai svarbu ją suprasti, kad vėliau būtų paprasta redaguoti 3D modelius. Įvaldykime SketchUp!

Medžiagų kūrimas ir pritaikymas Jūsų sukurtam projektui. Išmokite įkelti norimas ir turimas tekstūras bei jas koreguoti.

Scenų kūrimas ir animavimas

Stiliai, sluokniai ir grupavimas

Vizualizavimas su V-Ray

SketchUp programine įranga galima kurti kameras, animuoti jas bei pjūvius.

Dirbti reikia ne tik greitai, bet ir organizuotai. Sluoksniai, grupės, stiliai - visa tai padės daug efektyviau sukurti projektą ir jį valdyti.

Projekto vizualizavimas ir medžiagų kūrimas su V-Ray. Puikus pažangiausių technologijų panaudojimas leis sukurti itin kokybiškas vizualizacijas.

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

SketchUp Pro + V-Ray Next for SketchUp

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ