Trimble SketchUp Pro

SketchUp Pro ir V-Ray Next for SketchUp – tai puikus programinių įrangų tandemas, kurį savo darbo eigoje, kuriant 3D vizualizacijas, naudoja tiek pradedantys specialistai, tiek profesionalai. Naudojant nesudėtingą modeliavimo įrankį SketchUp Pro ir vieną iš moderniausių vizualizavimo priemonių V-Ray Next, galima sukurti išbaigtą interjero ir eksterjero projektą, kuris atrodys ne tik realistiškai, bet ir bus paruoštas post-produkcijai. Šių mokymų metu susipažindinsite su naujausiomis modeliavimo, apšvietimo ir medžiagų kūrimo technologijomis, kurios padės ne tik sutaupyti laiko kuriant projektus, bet ir perkelti juos į kitą lygį.

Pirmas žingsis projektavime

Komponentų ir objektų kūrimas

Medžiagos ir tekstūros

Sukurti 3D objektą dar niekada nebuvo taip paprasta! Panaudoję tik keletą įrankių Jūs pradėsite projektuoti norimus objektus.

Darbo su SketchUp eiga paremta komponentais. Labai svarbu ją suprasti, kad vėliau būtų paprasta redaguoti 3D modelius. Įvaldykime SketchUp!

Medžiagų kūrimas ir pritaikymas Jūsų sukurtam projektui. Išmokite įkelti norimas ir turimas tekstūras bei jas koreguoti.

Scenų kūrimas ir animavimas

Stiliai, sluokniai ir grupavimas

Vizualizavimas su V-Ray

SketchUp programine įranga galima kurti kameras, animuoti jas bei pjūvius.

Dirbti reikia ne tik greitai, bet ir organizuotai. Sluoksniai, grupės, stiliai - visa tai padės daug efektyviau sukurti projektą ir jį valdyti.

Projekto vizualizavimas ir medžiagų kūrimas su V-Ray. Puikus pažangiausių technologijų panaudojimas leis sukurti itin kokybiškas vizualizacijas.

Artimiausi mokymai

Iki:

Nuo:

Vasario 17 d.

Vasario 24 d.

Nuo:

Iki:

Mokymai

Unikali mokymų programa paruošta pagal gerąsias projektų kūrimo praktikas

Lygiai

  • Pradedantiesiems

  • Pažengusiems 

  • Specializuoti

Nuotoliniai

Mokymo kursas taip pat gali būtų nuotolinis. Galėsite mokytis iš namų ar darbovietės. 

Abejojate ? Susisiekite

Specializuoti

Kiekvienas projektas ir darbo eiga yra skirtinga ir mes tą suprantame. Todėl mokymus galime sukurti pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

STUDIO KIBITZ

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ

Naujienlaiškio prenumerata

Norite pirmi sužinoti apie STUDIO KIBITZ organizuojamus mokymus bei kas įdomaus vyksta audiovizualinių menų industrijoje ?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius dabar!