Unity3D

Žaidimų kūrimas telefonams ir planšetėms - ne tik smagus užsiėmimas, bet gali tapti puikiu uždarbiu. Unity3D - intuityvus įrankis, kurio dėka galėsite kurti žaidimus pažangausiomis technologijomis. Unity3D technologijos leidžia lengvai įkelti jau sukurtus modelius, garso takelius ir efektus, pritaikyti animacijas. Visa tai išmoksite STUDIO KIBITZ kūrybiniame centre.

Kaip kuriami žaidimai?

Žadimo koncepto kūrimas

3D modelių įkėlimas

Žaidimą pradėsime kurti nuo žaidimo bibliotekos kūrimo ir tipo pasirinkimo.

Pirmus žaidimo lygius išmoksime kurti vadinamu greyboxing metodu, o tada pereisime prie tikrų modelių naudojimo.

Unity3D modelių negalime kurti, bet galime juos įkelti iš 3ds Max, Maya ir kitų programinės įrangos paketų. Taip pat galime panaudoti ir Asset Store.

Žaidimo eigos kūrimas

UI (Naudotojo sąsajos) kūrimas

Virtuali Realybė

Žaidimo logika, seka ir eiga labai svarbi žaidėjo patirčiai. Visa tai kursime panaudodami modelius, animacijas, apšvietimą ir aplinkos kūrimo įrankius.

Žaidimo niekas neįsivaizduoja be sąsajos su naudotoju. Išmoksime ją kurti ir efektyviai panaudoti Jūsų žaidime.

Norėtumėte vaikščioti po savo sumanytą pasaulį ir virtualioje aplinkoje sutikti sukurtus personažus? Taip, mes tai padarysime su Oculus Rift!

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

Unity3D

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

© 2020 STUDIO KIBITZ