Unreal Engine

Realaus laiko CAD vizualizavimas, virtuali / papildyta realybė, žaidimų kūrimas - visa tai viename, pažangiausiame sprendime - Unreal Engine 4. Modernios realaus laiko atvaizdavimo technologijos Jums padės pagilinti darbo įgūdžius ir suteiks galimybių kurti aukščiausio lygio projektus.

Žadimo/Aplinkos kūrimas

3D Modeliai

Specialieji efektai

Unreal Engine paruošime aplinkas žaidimams ar architektūros pristatymams. Nuo ko pradėti, kaip suvaldyti projektą? Atsakymų į šiuos klausimus radimas - pirmas žingsnis kursuose.

3D modelių, animacijų ir medžiagų sukėlimas iš Maya, 3ds Max, Houdini FX, Substance Painter ir sukeltų elementų panaudimas projekte.

Ugnį, vėjo judinimą žolę, plaukiančius debesis - visa tai ir dar daugiau kursime su moderniausiais įrankiais.

Animavimas ir simuliavimas

Blueprint

Virtuali Realybė

Personažo animavimas su judesių įrašymo kostiumu — STUDIO KIBITZ mokymo centre patirkite ir supraskite, kaip kuriama aukščiausio lygio personažų animacija naudojant šias technologijas.

Norite kurti žaidimus, bet Jus stabdo tai, kad nemokate programuoti? Unreal Engine Blueprint - vizualaus programavimo įrankis leis Jums įgyvendinti kūrybines idėjas, net jei neturite programavimo žnių!

Virtualios realybės įgyvendinimas sukurtam žaidimui ar aplinkai (interjerui / eksterjerui) su Oculus Rift.

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

Unreal Engine

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

© 2020 STUDIO KIBITZ