White Structure

Unreal Engine

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 24 akad. val.

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Kovo 22, 23, 24, 29, 30, 31 (9:00 - 12:15)

KURSŲ KAINA: 350 €

Unreal Engine (UE) realaus vizualizavimo darbo eiga sparčiai keičia architektūroje bei visoje AEC industrijoje nusistovėjusius standartus. Vis daugiau šios industrijos atstovų, naudojantis Datasmith technologija, savo 3ds Max, SketchUp, Revit, ArchiCAD bei kitose aplinkose kurtus projektus kelia į UE ir jau čia juos ruošia realaus laiko vizualizavimui – sukuria apšvietimą, medžiagas bei interaktyvumą.

Kaip visa tai pritaikyti savo kuriamiems projektams, žingsnis po žingsnio sužinosite šių mokymų metu. O kurso pabaigoje, iš savo mokymų metu kurto architektūros ir interjero projekto, gausite Jums reikiamą produktą (-us) –paveiksliukus, video įrašą ir (arba) interaktyvią virtualios realybės aplinką.

Architektūros importavimas

3D modelių importavimas iš 3ds Max, SketchUp Pro, Revit sprendimų.

3D Modeliai

Importuotų modelių paruošimas realaus laiko vizualizavimui.

Apšvietimas

Realaus laiko apšvietimo technikos, galimybės ir pritaikymas projektui.

Unreal Engine

darbo eiga:

Augant poreikiui architektūrinius projektus vizualizuoti Realaus laiko sprendimais, dažniausiu pasirinkimu tapo Unreal Engine sprendimas, į kurį nesudėtingai galima perkelti projektus, kurtus:

Projektavimas

3D modeliavimas

3D Projektavimas

Medžiagiškumas

Interjero ir eksterjero realistišku medžiagų kūrimas. PBR medžiagų supratimas.

Interaktyvumas

Realaus laiko pasivaikščiojimo po projektą bei interaktyvumo kūrimas.

Vizualizavimas / VR

Projekto paruošimas video, paveiksliuko ir Virtualios realybės formatams bei eksportavimas.

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure