UX / UI

„Naudotojo patirtis“ apima visus galutinio vartotojo sąveikos su įmone, jos paslaugomis ir produktais aspektus (Don Norman). Todėl labai svarbu kurti produktus, kurie sukurtų teigiamą vartotojo patirtį. Kaip tai padaryti? Tam reikia puikiai suprasti, koks yra vartotojo poreikis, kur ir kaip jis, jūsų kuriamą produktą, naudos. Kitaip tariant, produkto techninius reikalavimus turi kurti, ne užsakovas, bet produkto kūrimo komanda, kuri atsižvelgdama į tai, kas yra produkto galutinis vartotojas ir kaip jis tą produktą naudos. UX apima įvairias sritis: vartotojų tyrimus, informacijos architektūrą, interakcijų dizainą, vizualinį dizainą ir t.t. Ir viso to galima išmokti. Kuo mažiau spėlionių apie tai, ko reikia vartotojui, tuo tikslesnis ir geresnis produktas. O galutinis rezultatas – teigiama naudotojo patirtis su jūsų kurtu produktu bei jūsų prekės ženklu.

Strategija

Apimtis

Struktūra

Viskas prasideda nuo savo vartotojo pažinimo, jo poreikių išsiaiškinimo. Tam atliekama tyrimas, kurio metu renkama ir analizuojama gauta tiek kiekybinė, tiek kokybinė informacija. Mokymų metu aiškinsimės kodėl tai taip svarbu.

Išsiaiškinę savo tikslinę auditoriją, galėsite suprasti koks yra vartotojų poreikis. Tuomet galima tikėtis sukurti tokį funkcionalumą arba turinį kokio reikia vartotojui. Visa tai svarbu produkto vystymo komandai, siekiant įvertinti projekto apimtis.

Sužinosite kaip teisingai sukurti informacinę architektūrą, kuri padeda vartotojui, bei interakcijų dizainą, panaudojant vartotojo istorijų žemėlapius.

Skeletas

Paviršius

Testavimas

UI (Vartotojo sąsaja), navigacija, informacijos dizainas. Mokysimės taikyti pagrindinius dizaino principus, kuriant vartotojo sąsają.

Nagrinėsime vizualinio dizaino principus, kaip juos taikyti kuriant UI dizainą. Praktiškai mėginsime sukurti kokybišką produkto prototipą.

Praktinių užsiėmimų metu sukurtą produkto prototipą testuosime, ieškosime kaip galima jį padaryti efektyvesniu ir malonesniu naudoti. Taip pat mokysimės išmatuoti naudingumą ir pateikti ataskaitas produkto kūrėjų komandai.

Artimiausi mokymai

Iki:

Nuo:

2019 Spalio 12 d.

2019 Spalio 12 d.

Nuo:

2019 Spalio 12 d.

Iki:

2019 Spalio 12 d.

Mokymai

Unikali mokymų programa paruošta pagal gerąsias projektų kūrimo praktikas

Lygiai

  • Pradedantiesiems

  • Pažengusiems 

  • Specializuoti

Nuotoliniai

Mokymo kursas taip pat gali būtų nuotolinis. Galėsite mokytis iš namų ar darbovietės. 

Abejojate ? Susisiekite

Specializuoti

Kiekvienas projektas ir darbo eiga yra skirtinga ir mes tą suprantame. Todėl mokymus galime sukurti pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

STUDIO KIBITZ

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ

Naujienlaiškio prenumerata

Norite pirmi sužinoti apie STUDIO KIBITZ organizuojamus mokymus bei kas įdomaus vyksta audiovizualinių menų industrijoje ?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius dabar!