White Structure

V-Ray 5 for 3ds Max

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 16 akad. val.

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Birželio 14, 16 (9:00 - 16:30)

KURSŲ KAINA: 270 €

V-Ray 5 for 3ds Max

Naujai išleista „V-Ray 5 for 3ds Max“ versija, su savimi atsinešė nemaža dalį svarbių pakeitimų ir naujovių, kurių tiek esami, tiek anksčiau domėjęsi šiuo produktu naudotojai laukė jau labai seniai. Visa tai įtakojo nemažus darbo eigos „V-Ray“ sprendimu pasikeitimus, todėl judėdami kartu su vykstančiais pokyčiais atnaujiname ir savo „V-Ray for 3ds Max“ mokymų programą.

Naujajame „V-Ray 5 for 3ds Max“ kurse Jus pasitiks tokios naujovės, kaip: šviesų keitimas realiu laiku, kuris leidžia  ne tik pasikoreguoti vizualizacijos apšvietimo sprendimą, bet ir sukurti kelis jų scenarijus; atsiradusi galimybė atlikti „V-Ray“ sluoksnių maišymą ir post-produkciją; pasikeitusi medžiagų kūrimo darbo eiga, kurioje nuo šiol rasite medžiagų biblioteką, medžiagų šablonus ir interaktyvę medžiagų peržiūrėjimo funkciją.

V-Ray aplinka

V-Ray aplinka

Susipažinimas su modernia V-Ray 5 sprendimo darbo eiga bei aplinka. Projekto paruošimas vizualizavimui.

V-Ray medžiagų kūrimas

V-Ray medžiagų kūrimas

Medžiagų kūrimas V-Ray 5 sprendimu ir jų pritaikymas kuriamam projektui. Norimų medžiagų įkėlimas iš naujosios V-Ray 5 medžiagų bibliotekos.

Realistiškos medžiagos

Realistiškos medžiagos

Universali ir laksti medžiagų kūrimo PBR (Physically Based Rendering) darbo eiga. Substance Source pristatymas.

V-Ray 5 for 3ds Max

darbo eiga:

Sukurtus projektus su V-Ray for 3ds Max galima perkelti į realaus laiko sprendimus, tokius kaip Unreal Engine ir Unity3D, taip bus gaunama ne tik vizualizacijos, bet ir video bei VR Projektai:

V-Ray 5 for 3ds Max

Unikalios tekstūros

Substance Designer
Substance Designer

Realaus laiko vizualizavimas

Unreal Engine
Unreal Engine

Realaus laiko vizualizavimas

Unity3D
Unity3D
Apšvietimas

Apšvietimas

Apšvietimo kūrimas projekte – nuo paprastos lemputės iki HDRI technologijų panaudojimo.

Vizualizavimas

Vizualizavimas

Projekto efektyvus vizualizavimas pažangiausiomis V-Ray technologijomis, kurių dėka galima sukurti itin kokybiškas vizualizacijas.

Post-produkcija

Post-produkcija

Vizualizacijos post-produkcijos atlikimo galimybės su naujuoju V-Ray 5 Frame Buffer. Apšvietimo ir spalvų koregavimas realiu laiku. 

3d.png

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

process.png

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

networking.png

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

settings (1).png

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Ačiū! Su Jumis susisieksime!