White Structure

V-Ray 5 for 3ds Max

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 16 akad. val.

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Sausio 27, 29 (9:00 - 16:30)

KURSŲ KAINA: 270 €

Naujai išleista „V-Ray 5 for 3ds Max“ versija, su savimi atsinešė nemaža dalį svarbių pakeitimų ir naujovių, kurių tiek esami, tiek anksčiau domėjęsi šiuo produktu naudotojai laukė jau labai seniai. Visa tai įtakojo nemažus darbo eigos „V-Ray“ sprendimu pasikeitimus, todėl judėdami kartu su vykstančiais pokyčiais atnaujiname ir savo „V-Ray for 3ds Max“ mokymų programą.

Naujajame „V-Ray 5 for 3ds Max“ kurse Jus pasitiks tokios naujovės, kaip: šviesų keitimas realiu laiku, kuris leidžia  ne tik pasikoreguoti vizualizacijos apšvietimo sprendimą, bet ir sukurti kelis jų scenarijus; atsiradusi galimybė atlikti „V-Ray“ sluoksnių maišymą ir post-produkciją; pasikeitusi medžiagų kūrimo darbo eiga, kurioje nuo šiol rasite medžiagų biblioteką, medžiagų šablonus ir interaktyvę medžiagų peržiūrėjimo funkciją.

V-Ray aplinka

Susipažinimas su modernia V-Ray 5 sprendimo darbo eiga bei aplinka. Projekto paruošimas vizualizavimui.

V-Ray medžiagų kūrimas

Medžiagų kūrimas V-Ray 5 sprendimu ir jų pritaikymas kuriamam projektui. Norimų medžiagų įkėlimas iš naujosios V-Ray 5 medžiagų bibliotekos.

Realistiškos medžiagos

Universali ir laksti medžiagų kūrimo PBR (Physically Based Rendering) darbo eiga. Substance Source pristatymas.

V-Ray 5 for 3ds Max

darbo eiga:

Sukurtus projektus su V-Ray for 3ds Max galima perkelti į realaus laiko sprendimus, tokius kaip Unreal Engine ir Unity3D, taip bus gaunama ne tik vizualizacijos, bet ir video bei VR Projektai:

Unikalios tekstūros

Realaus laiko vizualizavimas

Realaus laiko vizualizavimas

Apšvietimas

Apšvietimo kūrimas projekte – nuo paprastos lemputės iki HDRI technologijų panaudojimo.

Vizualizavimas

Projekto efektyvus vizualizavimas pažangiausiomis V-Ray technologijomis, kurių dėka galima sukurti itin kokybiškas vizualizacijas.

Post-produkcija

Vizualizacijos post-produkcijos atlikimo galimybės su naujuoju V-Ray 5 Frame Buffer. Apšvietimo ir spalvų koregavimas realiu laiku. 

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure