V-Ray

Projekto vizualizavimas yra viena iš pagridnių projekto sudedamųjų dalių. Todėl labai svarbu pasirinkti įrankį, kuris būtų ne tik modernus, greitas, bet taip pat patikimas ir intuityvus. Visus šiuos reikalavimus atitinka vizualizavimo įrankis V-Ray, kuris yra pritaikytas pagrindinėms platformoms. Mokymų metu išmoksite šio įrankio valdymo subtilybių, sužinosite, kaip galima jį panaudoti dirbant su Jūsų mėgstama platforma.

V-Ray for SketchUp

V-Ray for Maya

V-Ray for 3ds Max

Interjero /eksterjero medžiagų kūrimas, apšvietimas ir nustatymų optimizavimas. Visa tai paruošime post produkcijai.

Produktų vizualizavimas, studijos apšvietimas, itin realistiškų medžiagų kūrimas.

Interjero / eksterjero / produktų medžiagų kūrimas, apšvietimas ir nustatymų optimizavimas, sluoksnių paruošimas Photoshop programai  bei patogiai post produkcijai.

V-Ray for Nuke

V-Ray for Unreal Engine

V-Ray for Cinema4D

3D modeliai, sukelti į Nuke, gali būti vizualizuojami su V-Ray. Tad nebūtina kelti jau sutvarkytą paveiksliuką, galima kelti tik modelį.

Naudojant naujausią programą Datasmith projektas iš 3ds Max ar SketchUp gali būti vizualizuojamas Unreal Engine aplinkoje. Taip turėsite ne tik paveiksliuką, bet visą realistišką interaktyvią aplinką.

Specialiųjų efektų vizualizavimas su moderniausiu sprendimu - V-Ray for Cinema4D.

Klasės mokymai

Jus neriboja laikas, o atstumas iki mokymų klasės nėra didelis. Kviečiame jungtis prie mokymų grupių ir susitikti mūsų klasėse. Norėtumėte mokytis individualiai? Aptarkime tai susisiekę! 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

V-Ray

Jūsų pasirinktas produktas yra tik vienas iš darbo eigos elementų.  Susisiekite ir sužinokite galimas darbo eigas bei išsirinkite Jums tinkamiausią! 

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ