White Structure

V-Ray

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 12 akad. val.

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

KURSŲ KAINA: 550 €

Projekto vizualizavimas yra viena iš pagridnių projekto sudedamųjų dalių. Todėl labai svarbu pasirinkti įrankį, kuris būtų ne tik modernus, greitas, bet taip pat patikimas ir intuityvus. Visus šiuos reikalavimus atitinka vizualizavimo įrankis V-Ray, kuris yra pritaikytas pagrindinėms platformoms. Mokymų metu išmoksite šio įrankio valdymo subtilybių, sužinosite, kaip galima jį panaudoti dirbant su Jūsų mėgstama platforma.

V-Ray for SketchUp

Interjero /eksterjero medžiagų kūrimas, apšvietimas ir nustatymų optimizavimas. Visa tai paruošime post produkcijai.

V-Ray for Maya

Produktų vizualizavimas, studijos apšvietimas, itin realistiškų medžiagų kūrimas.

V-Ray for 3ds Max

Interjero / eksterjero / produktų medžiagų kūrimas, apšvietimas ir nustatymų optimizavimas, sluoksnių paruošimas Photoshop programai  bei patogiai post produkcijai.

V-Ray

darbo eiga:

V-Ray for SketchUp pamėgtas daugelio 3D vizualizacijų kūrėjų. Norint gauti aukščiausios kokybės vizualizacijas, per trumpiausią laiką, reikės papildomų, gerai suderintų sprendimų:

Tekstūravimas

3D modeliavimas

Vizualizacijų redegavimas

V-Ray for Rhino 3D

3D modeliai, sukelti į Rhino, gali būti vizualizuojami su V-Ray. Tad nebūtina kelti jau sutvarkytą paveiksliuką, galima kelti tik modelį.

V-Ray for Unreal Engine

Naudojant naujausią programą Datasmith projektas iš 3ds Max ar SketchUp gali būti vizualizuojamas Unreal Engine aplinkoje. Taip turėsite ne tik paveiksliuką, bet visą realistišką interaktyvią aplinką.

V-Ray for Cinema4D

Specialiųjų efektų vizualizavimas su moderniausiu sprendimu - V-Ray for Cinema4D.

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure