White Structure

V-Ray

SPECIALIZUOTŲ KURSŲ TRUKMĖ: 12 akad. val.

KURSAI INDIVIDUALIAI LANKSČIU GRAFIKU

KURSŲ KAINA: 550 €

V-Ray

Projekto vizualizavimas yra viena iš pagridnių projekto sudedamųjų dalių. Todėl labai svarbu pasirinkti įrankį, kuris būtų ne tik modernus, greitas, bet taip pat patikimas ir intuityvus. Visus šiuos reikalavimus atitinka vizualizavimo įrankis V-Ray, kuris yra pritaikytas pagrindinėms platformoms. Mokymų metu išmoksite šio įrankio valdymo subtilybių, sužinosite, kaip galima jį panaudoti dirbant su Jūsų mėgstama platforma.

V-Ray for SketchUp

V-Ray for SketchUp

Interjero /eksterjero medžiagų kūrimas, apšvietimas ir nustatymų optimizavimas. Visa tai paruošime post produkcijai.

V-Ray for Maya

V-Ray for Maya

Produktų vizualizavimas, studijos apšvietimas, itin realistiškų medžiagų kūrimas.

V-Ray for 3ds Max

V-Ray for 3ds Max

Interjero / eksterjero / produktų medžiagų kūrimas, apšvietimas ir nustatymų optimizavimas, sluoksnių paruošimas Photoshop programai  bei patogiai post produkcijai.

V-Ray

darbo eiga:

V-Ray for SketchUp pamėgtas daugelio 3D vizualizacijų kūrėjų. Norint gauti aukščiausios kokybės vizualizacijas, per trumpiausią laiką, reikės papildomų, gerai suderintų sprendimų:

V-Ray

Tekstūravimas

Substance Designer
Substance Designer

3D modeliavimas

3ds Max
3ds Max

Vizualizacijų redegavimas

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop
V-Ray for Rhino 3D

V-Ray for Rhino 3D

3D modeliai, sukelti į Rhino, gali būti vizualizuojami su V-Ray. Tad nebūtina kelti jau sutvarkytą paveiksliuką, galima kelti tik modelį.

V-Ray for Unreal Engine

V-Ray for Unreal Engine

Naudojant naujausią programą Datasmith projektas iš 3ds Max ar SketchUp gali būti vizualizuojamas Unreal Engine aplinkoje. Taip turėsite ne tik paveiksliuką, bet visą realistišką interaktyvią aplinką.

V-Ray for Cinema4D

V-Ray for Cinema4D

Specialiųjų efektų vizualizavimas su moderniausiu sprendimu - V-Ray for Cinema4D.

3d.png

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

process.png

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

networking.png

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

settings (1).png

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Ačiū! Su Jumis susisieksime!