White Structure

V-Ray 5 for SketchUp

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 16 akad. val.

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: 22, 25 (9:00 - 16:30)

KURSŲ KAINA: 270 €

„SketchUp“ projektų vizualizavimas „V-Ray for SketchUp“ sprendimu, tai šiuolaikiška ir patogi darbo eiga, kuri 3D vizualizacijas kuriantiems specialistams vis dar kelia nemažai klausimų. Ypač daug klausimų kyla norint vizualizacijų scenas tinkamai ir gražiai apšviesti, o scenoje esančius objektus padengti kokybiškomis medžiagomis. Į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakome mūsų organizuojamuose „V-Ray for SketchUp“ mokymų kursuose.

Kurso mokymų programa apima ne tik su bendriniu apšvietimu ir medžiagų kūrimu susijusias temas, bet ir temas susijusias su „Substance Source“ sprendime esančių realistiškų medžiagų panaudojimu savo 3D modeliams bei su post-produkcijos pagrindais, kurie leidžia ne tik greitai ir patogiai koreguoti vizualizacijas, tačiau ir sutaupyti daug darbo laiko.

V-Ray aplinka

Susipažinimas su V-Ray modernia darbo eiga bei aplinka. Projekto paruošimas vizualizavimui.

V-Ray medžiagų kūrimas

V-Ray medžiagų kūrimas ir pritaikymas sukurtam projektui. Norimų ir turimų tekstūrų įkėlimas bei jų koregavimas.

Realistiškos medžiagos

Universali ir laksti medžiagų kūrimo PBR (Physically Based Rendering) darbo eiga. Substance Source pristatymas.

V-Ray 5 for SketchUp

darbo eiga:

Sukurtus projektus su V-Ray for SketchUp galima perkelti į realaus laiko sprendimus, tokius kaip Unreal Engine ir Unity3D, taip bus gaunama ne tik vizualizacijos, bet ir video bei VR Projektai:

Projektavimas

Realaus laiko vizualizavimas

3D modeliavimas

Apšvietimas

Apšvietimo kūrimas projekte – nuo paprastos lemputės iki HDRI technologijų panaudojimo.

Vizualizavimas

Projekto efektyvus vizualizavimas pažangiausiomis V-Ray technologijomis, kurių dėka galima sukurti itin kokybiškas vizualizacijas.

Post-produkcija

V-Ray sluoksnių paruošimas bei jų ir Adobe Photoshop įrankių panaudojimo galimybės vizualizacijos post - produkcijai atlikti. 

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure