White Structure

V-Ray 5 for SketchUp

GRUPĖS KURSŲ TRUKMĖ: 16 akad. val.

ARTIMIAUSIA GRUPĖ: Birželio 4, 8 (9:00 - 16:30)

KURSŲ KAINA: 270 €

V-Ray 5  for SketchUp

„SketchUp“ projektų vizualizavimas „V-Ray for SketchUp“ sprendimu, tai šiuolaikiška ir patogi darbo eiga, kuri 3D vizualizacijas kuriantiems specialistams vis dar kelia nemažai klausimų. Ypač daug klausimų kyla norint vizualizacijų scenas tinkamai ir gražiai apšviesti, o scenoje esančius objektus padengti kokybiškomis medžiagomis. Į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakome mūsų organizuojamuose „V-Ray for SketchUp“ mokymų kursuose.

Kurso mokymų programa apima ne tik su bendriniu apšvietimu ir medžiagų kūrimu susijusias temas, bet ir temas susijusias su „Substance Source“ sprendime esančių realistiškų medžiagų panaudojimu savo 3D modeliams bei su post-produkcijos pagrindais, kurie leidžia ne tik greitai ir patogiai koreguoti vizualizacijas, tačiau ir sutaupyti daug darbo laiko.

V-Ray aplinka

V-Ray aplinka

Susipažinimas su V-Ray modernia darbo eiga bei aplinka. Projekto paruošimas vizualizavimui.

V-Ray medžiagų kūrimas

V-Ray medžiagų kūrimas

V-Ray medžiagų kūrimas ir pritaikymas sukurtam projektui. Norimų ir turimų tekstūrų įkėlimas bei jų koregavimas.

Realistiškos medžiagos

Realistiškos medžiagos

Universali ir laksti medžiagų kūrimo PBR (Physically Based Rendering) darbo eiga. Substance Source pristatymas.

V-Ray 5 for SketchUp

darbo eiga:

Sukurtus projektus su V-Ray for SketchUp galima perkelti į realaus laiko sprendimus, tokius kaip Unreal Engine ir Unity3D, taip bus gaunama ne tik vizualizacijos, bet ir video bei VR Projektai:

V-Ray 5  for SketchUp

Projektavimas

SketchUp Pro
SketchUp Pro

Realaus laiko vizualizavimas

Unreal Engine
Unreal Engine

3D modeliavimas

3ds Max
3ds Max
Apšvietimas

Apšvietimas

Apšvietimo kūrimas projekte – nuo paprastos lemputės iki HDRI technologijų panaudojimo.

Vizualizavimas

Vizualizavimas

Projekto efektyvus vizualizavimas pažangiausiomis V-Ray technologijomis, kurių dėka galima sukurti itin kokybiškas vizualizacijas.

Post-produkcija

Post-produkcija

V-Ray sluoksnių paruošimas bei jų ir Adobe Photoshop įrankių panaudojimo galimybės vizualizacijos post - produkcijai atlikti. 

3d.png

Projektai mokymuose

Organizuodami savo mokymus, vadovaujamės projektiniu požiūriu, t. y.  visi mūsų mokymai  yra „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga mokome ir su jos įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą.

process.png

Lygiai

Esame pasirengę suteikti konsultaciją ir pasiūlyti individualius arba grupės mokymus tiek būsimiems, tiek patyrusiems specialistams. 

networking.png

Nuotoliniai mokymai

Mokymų klasė Jums per toli? Taupote laiką? Rinkitės nuotolinius „Live Online“ mokymus. Mokykitės individualiai arba su grupe, iš namų arba darbo vietos. 

settings (1).png

Specializuoti mokymai

Mokykitės pagal Jūsų poreikius ir darbo eigą sukurtą mokymų programą ir prie Jūsų užimtumo pritaikytą mokymų tvarkaraštį.

UŽKLAUSA
arrow&v
Vieta
Kursų lygis

Ačiū! Su Jumis susisieksime!