• STUDIO KIBITZ

3D vizualizacijų post-produkcija, Adobe Photoshop ir V-Ray Next sprendimais

Ar žinote, jog kuriamo 3D interjero / eksterjero vizualizavimo ir koregavimo darbų laiką galima sutrumpinti net iki 50 procentų? O, kad neišgavus reikiamos kuriamo vaizdo nuotaikos, ją įvesti galima nė negrįžtant prie vizualizavimo ir render‘inimo procesų? Na, o kaip to galima pasiekti atsakymas yra paprastas. Jūsų darbo eigoje tiesiog turėtų atsirasti papildomas etapas, vadinamas post-produkcija, kuriai atlikti  Jums prireiks įgūdžių, reikalingų darbui „Adobe Photoshop“ sprendimu.

Daugiau apie tai kas yra post-produkcija, kaip ji atliekama bei kaip atliekant post-produkcijos darbus yra panaudojami „V-Ray“ sluoksniai, gauti kartu su galutiniu render‘iu, kviečiame sužinoti peržiūrint mūsų organizuoto webinar‘o „3D vizualizacijų post-produkcija, „Adobe Photoshop“ ir „V-Ray Next“ sprendimais“ įrašą.  Video įraše taip pat pamatysite mūsų mokymų instruktoriaus demonstruotas apšvietimo ir šešėlių korekcijų galimybes bei kaip yra sukuriamas gylio efektas, naudojant „ZDepth“ sluoksnį.


Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

26 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure