• STUDIO KIBITZ

Workshop'as: „After Effects" galimybės kuriant reklamą

Updated: Sep 25

Ar pastebėjote, jog pradėjus domėtis vienu ar kitu dalyku, netrukus pradedate matyti su tuo susijusią informaciją ir aplinkoje? Labai panašiai būna ir pradėjus domėtis ar jau dirbti kažkokia specializuota programine įranga. O žiūrint filmus ar reklamas, animacijas ir pan. dažnai hipotetiškai pasvarstome, kaip ir kokiais įrankiais tai galimai buvo padaryta.


Todėl šį kartą kviečiame į workshop‘ą, kurio metu kartu išbandysime interpretuotą darbo eigą, atkuriant žinomos Lietuvoje televizijos laidos „Valanda su Rūta“ pristatymo (ang. intro) video. Atlikdami šią interpretaciją naudosime vieną populiariausių produktų, leidžiančių naudoti visą turimą turinį – video medžiagą, nuotraukas, efektus bei garsus. Ir tai būtų – Adobe After Effects.

Workshop‘o metu įvertinsime "After Effects" lankstumą atliekant tokius kuriamuosius darbus, susipažinsime su šios programinės įrangos veikimo principu, animacijos pagrindais ir žinoma, įdomiai praleisime laiką kuriant video, kuris virsta reklama su efektais.


O už šią temą „After Effects galimybės kuriant reklamą“, norime padėkoti vienam mūsų ankstesnių webinar‘ų dalyviui Rokui B.

Jei ir Jūs norėtumėte pasiūlyti savo temą webinar‘ui ar workshop‘ui, susisiekite su mūsų komanda el. paštu studio@kibitz.lt ir pasidalinkite savo idėja.RENGINIO VIETA

Workshop‘as vyks nuotolinių „Live Online“ mokymų principu.

Jei neteko dalyvauti mūsų studijos nuotoliniuose mokymuose, tuomet kviečiame apie tai skaityti mūsų blog‘e arba peržiūrėti ankstesnių workshop‘ų įrašus.WORKSHOP‘AS VYKS:

Rugsėjo mėnesio 17 ir 18 dienomis, nuo 14:00 iki 15:30 valandos.REGISTRACIJA

Dalyvavimas nuotoliniame workshop‘e yra nemokamas, tačiau dėl riboto dalyvių skaičiaus, reikalinga išankstinė registracija.

Registruotis kviečiame čiaREGISTRUOTIS.WORKSHOP‘O PROGRAMA


Užsiėmimas Nr. 1 (rugsėjo 17 d., 14:00 – 15:30 val.):

• „Valanda su Rūta“ projekto aptarimas.

• Pirma pažintis su „After Effects“ programine įranga.

• Projekto medžiagos pasiruošimas.

• Pirmųjų kompozicijų kūrimas.


Užsiėmimas Nr. 2 (rugsėjo 18 d., 14:00 – 15:30 val.):

• Įvadas į animacijos pagrindus.

• Animacijos kūrimas.

• 2D aplinkos perkėlimas į 3D erdvę.

• Kamerų kūrimas ir animavimas.

• Efektai – jų supratimas ir kūrimas.

• Video failo skaičiavimas.


Kad workshop‘o metu gauta informacija būtų tvirčiau įsisavinta, po dienos užsiėmimų bus užduodami namų darbai. O sekančio užsiėmimo pradžioje vyks klausimų / atsakymų sesija, kilusiems neaiškumams, atliekant namų darbus, išspręsti.DALYVAUJANT WORKSHOP‘E JUMS REIKĖS:

• „After Effects“ programinės įrangos, kuri yra mokama, tačiau turi nemokamą bandomąją versiją (Atsisiųsti).

• Kompiuterio (stacionaraus arba nešiojamojo) su jau į jį įrašyta aukščiau tekste minėta programine įranga.

• Papildomo kompiuterio ekrano, jei yra galimybė, dėl patogesnio darbo.

• Kompiuterio pelės (nešiojamo kompiuterio „jutiklinis padas“ nėra labai patogus darbui).

• Ausinių ir mikrofono / ausinių su integruotu mikrofonu, kad galėtumėte girdėti ir palaikyti pokalbį / užduoti klausimą.

• Interneto ryšio.

• Patogios, leidžiančios susikaupti vietos!WORKSHOP‘Ą ORGANIZUOJA:

STUDIO KIBITZ – „Autodesk“, „Trimble SketchUp“ ir vienintelė Baltijos šalyse „Chaos Group“ autorizuota „V-Ray“ mokymų studija.Turite papildomų klausimų? Susisiekite su mūsų komanda el. paštu studio@kibitz.lt arba telefonu +370 686 50000 ir mes mielai į juos atsakysime.


Pastaba: „After Effects galimybės kuriant reklamą“ nuotolinis workshop‘as yra 4 (keturių) akad. val. trukmės. Savo trukme jis nėra prilyginamas įprastiems „Adobe After Effects“ mokymams, todėl mokymų sertifikatai workshop‘o dalyviams išduodami nebus.


Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

© 2020 STUDIO KIBITZ