• STUDIO KIBITZ

Autodesk Revit projektų vizualizavimas, naudojant Unreal Engine

Projektų vizualizavimas yra viena iš BIM proceso dalių. Tobulėjant technologijoms, o užsakovams tampant vis reiklesniems, vizualizacijos turi būti sukuriamos greičiau ir atrodyti realistiškai. Su naujomis tendencijomis atkeliauja ir poreikis užsakovui pateikti ne tik statines vizualizacijas, bet ir video klipus, virtualius turus.

Kaip visa tai padaryti? Naudojant „Autodesk Revit“ ir „Datasmith“ technologiją projektą perkeliame į „Unreal Engine“ aplinką. Tai nesudėtingas ir keliais paspaudimais atliekamas veiksmas. Kai projekto dalis iš „Revit“ jau perkelta, galime tobulinti arba kurti naujas medžiagas, sudėlioti apšvietimą ir kt. Jei vizualizavimo darbo eigoje jau yra naudojama „V-Ray for Revit“, darbo eiga nepakinti, tai yra ji išlieka analogiška, nes naudojant „V-Ray for Unreal Engine“ galime perkelti iš „Revit“ visas medžiagas ir apšvietimo sprendimus. O svarbiausia,  visa tai atliekama realiu laiku ir galutinis rezultatas matomas iškart!

Įdomu? Plačiau apie viską mūsų organizuoto webinar‘o „Autodesk Revit projektų vizualizavimas, naudojant Unreal Engine“ įraše.Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

10 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure