• STUDIO KIBITZ

Kas naujo SketchUp Pro 2020?

Trimble SketchUp Pro yra viena populiariausių programinių įrangų, naudojamų mūsų šalies interjero dizaino, landšafto formavimo, baldų gamintojų ir kitų specialistų tarpe. Šis sprendimas dėl savo nesudėtingumo, funkcionalumo ir lankstumo, jau yra tapęs ne vieno specialisto svarbia darbo eigos dalimi. O nuolat plečiantis SketchUp bendruomenei, auga ir naujų bei esamų SketchUp Pro įrankių atnaujinimo poreikis. Todėl Trimble kompanija kasmet šio sprendimo naudotojams pristato įvairius patobulinimus ir naujus įrankius, kurie palengvina bei pagreitina darbą ne tik pačiu SketchUp Pro sprendimu, bet ir jo priedais.

Šie metai nebuvo išimtis, todėl visai nenustebome kai Trimble kompanija sausio 29 d. oficialiai paskelbė apie išleistą naujausią „SketchUp PRO 2020” versiją. Buvo be galo įdomu sužinoti kokie buvo atlikti pakeitimai bei kokias naujoves rasime šioje, naujausioje „SketchUp PRO 2020” versijoje.

Visais savo pastebėjimais apie „SketchUp PRO 2020” versijos naujoves ir patobulinimus, kaip: 3D projekto organizacijos įrankių patobulinimai; nematomų objektų valdymo naujovės; integracijos tarp „LayOut“ ir „SketchUp Pro“ naujos galimybės ir kt., dalinomės mūsų organizuotame webinar‘e - „Kas naujo SketchUp Pro 2020?“.
Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

17 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure