• STUDIO KIBITZ

RUDUO 2020 – Jūsų laukiantys RENGINIAI

Besibaigianti vasara norom nenorom vis dažniau primena apie artėjančius mokslus, darbus ir tą nuolatinį lėkimą stengiantis viską suspėti. Todėl visko planavimas iš anksto yra išties nebloga išeitis, norint visur suspėti. Tame tarpe ir paklausyti, sužinoti bei išmokti naujų dalykų, praversiančių įgyvendinant įvairias kasdienines ir nekasdienines užduotis.Semtis naujų žinių, mokytis, sužinoti įvairias naujienas, išgirsti naudingų patarimų ir panašiai, galima ir dalyvaujant tokiuose renginiuose, kaip webinar‘as ir workshop‘as. Todėl šį rudenį visus, dirbančius ir besimokančius 3D modeliavimo, projektavimo, vizualizavimo ir kitose panašiose srityse, specialistus bei tiesiog besidominčius šiais dalykais entuziastus, kviečiame nepraleisti progos sudalyvauti mūsų – STUDIO KIBITZ LAB, rengiamuose webinar‘uose ir workshop‘uose, kurių bus net šeši:


Webinar‘as: BIM projektų vizualizavimas „Autodesk 3ds Max“ ir „V-Ray 5“ sprendimais

Workshop‘as: After Effects“ galimybės kuriant reklamą

Workshop‘as: Kaip 3D vizualizacijai sukurti aukštos kokybės medžiagas ir tekstūras

Workshop‘as: 3D modeliavimas ir animavimas „Blender“ sprendimu

Webinar‘as: Ką įdomaus rasite naujausioje „V-Ray 5 for Maya“ versijoje?

Workshop‘as: „V-Ray 5 for 3ds Max“ – naujos vizualizavimo galimybės


Visi, šį rudenį vyksiantys, minėtieji renginiai yra nemokami, o juose dalyvauti kviečiame saugiai ir patogiai iš savo namų ar darbo vietų, nuotoliniu „Live Online“ būdu.


Na, o šios vasaros mokymų ir renginių sezoną kviečiame užbaigti susitinkant nuotoliniame „Live Online“ webinar‘e, kuriame pasakosime, rodysime ir į klausimus atsakinėsime apie naująjį „V-Ray 5 for 3ds Max“. Webinar‘as – „Vizualizavimas naujuoju „V-Ray 5 for 3ds Max“. Kas pasikeitė?“, jau rugpjūčio 27 d.! Kviečiame prisijungti!


Tarp skelbiamų renginių temų nerandate tikrai aktualios temos, kurią būtų naudinga paanalizuoti webinar‘o ar workshop‘o metu? Pasiūlykite savo temą! Kaip tai galima padaryti kalbame savo blog‘o įraše – „STUDIO KIBITZ Laboratorija – LAB“.


O į visus klausimus apie skelbiamus renginius ir kitus mielai atsakysime, susisiekus su mumis el. paštu studio@kibitz.lt arba telefonu +370 686 50000.

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2020 STUDIO KIBITZ