• STUDIO KIBITZ

SketchUp Pro ir V-Ray Next – profesionalių vizualizacijų kūrimo darbo eiga

„SketchUp Pro“ ir „V-Ray“, kaip vizualizavimo sprendimų tandemas gyvuoja jau ne vienerius metus. Ši darbo eiga tinkama ne tik pradedantiems vizualizacijų kūrėjams, tačiau taip pat tenkina ir profesionalų poreikius. O nuolat vykstantys „SketchUp“ ir „V-Ray“ programinių įrangų tobulinimai, teigiamai įtakoja vizualizacijų kūrimo darbo eigą ir plečia savo naudotojų bendruomenės gretas. 

Kaip atrodo darbo eiga „SketchUp Pro“ ir „V-Ray Next“ sprendimais kalbėjome mūsų studijos organizuotame webinar‘e „„SketchUp Pro“ ir „V-Ray Next“ – profesionalių vizualizacijų kūrimo darbo eiga“, kuriame palietėme tokias temas, kaip: „SketchUp Pro 2019“ – greitas ir lengvas projektavimas; „LayOut“ – 3D modelių paruošimas brėžiniams; vizualizavimas „V-Ray Next for SketchUp“ sprendimu, projekto paruošimas post-produkcijos darbams atlikti.Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

23 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure