• STUDIO KIBITZ

SketchUp Pro ir V-Ray Next – profesionalių vizualizacijų kūrimo darbo eiga

„SketchUp Pro“ ir „V-Ray“, kaip vizualizavimo sprendimų tandemas gyvuoja jau ne vienerius metus. Ši darbo eiga tinkama ne tik pradedantiems vizualizacijų kūrėjams, tačiau taip pat tenkina ir profesionalų poreikius. O nuolat vykstantys „SketchUp“ ir „V-Ray“ programinių įrangų tobulinimai, teigiamai įtakoja vizualizacijų kūrimo darbo eigą ir plečia savo naudotojų bendruomenės gretas. 

Kaip atrodo darbo eiga „SketchUp Pro“ ir „V-Ray Next“ sprendimais kalbėjome mūsų studijos organizuotame webinar‘e „„SketchUp Pro“ ir „V-Ray Next“ – profesionalių vizualizacijų kūrimo darbo eiga“, kuriame palietėme tokias temas, kaip: „SketchUp Pro 2019“ – greitas ir lengvas projektavimas; „LayOut“ – 3D modelių paruošimas brėžiniams; vizualizavimas „V-Ray Next for SketchUp“ sprendimu, projekto paruošimas post-produkcijos darbams atlikti.Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

© 2020 STUDIO KIBITZ