• STUDIO KIBITZ

SketchUp projektų vizualizavimas naudojant V-Ray ir Unreal Engine

„SketchUp Pro“ ir „V-Ray“ – puikus pasirinkimas, kai norima pakankamai nesudėtingai ir greitai sukurti architektūros ar interjero 3D vizualizaciją. „SketchUp Pero“ yra nesudėtingas, tačiau labai efektyvus ir plačiai panaudojamas sprendimas. O „V-Ray“ yra ne tik modernus ir greitas, bet kartu patikimas ir intuityvus. Būtent dėl šių savybių šį programinių įrangų tandemą savo darbo eigose naudoja daugelis interjerus / eksterjerus kuriančių specialistų.

Tačiau kaip technologijoms sparčiai tobulėjant, jog kartais susipažinti su visomis naujovėmis sunku ir besuspėti, taip panašiai greitai auga ir užsakovų reikalavimai. Ir nors kai kuriems atrodo , jog dar tik neseniai atrodo pakako būsimo namo, kotedžo ar kito statinio 2D projekto pristatymo, tai dabar visiškai įprasta rengti 3D projektų pristatymus. Tačiau pamažu reikalavimai kyla vis aukščiau ir jau neretai tenka išgirsti klausimų „Ar galite parengti 360° vizualizacijas?“ bei „Ar kuriate virtualios realybės turus?“. 

Jei ir Jūsų klientai užduoda Jums tokius ir panašius klausimus, tuomet atėjo laikas praplėsti savo įprastą darbo eigą ir į ją įtraukti tokį sprendimą, kaip „Unreal Engine“. Jums tai visiškai nauja? Tuomet kviečiame žiūrėti mūsų webinar‘o „„SketchUp“ projektų vizualizavimas naudojant „V-Ray“ ir „Unreal Engine““ įrašą ir susipažinti su naująja „Datasmith“ technologija, kuri leidžia „SketchUp“ projektą su visais modeliais perkelti vos keliais paspaudimais į „Unreal Engine“, kur apšvietimą, medžiagas ir video galėsite kurti ir redaguoti realiu laiku. Čia taip pat daugiau sužinosite apie vieną pažangiausių vizualizavimo sprendimų „V-Ray for SketchUp“, kuris yra ne tik patogus naudoti, bet juo galima pasiekti itin puikių rezultatų. O kadangi apšvietimas „V-Ray for SketchUp“ yra fiziškai tikslus, juo galima išgauti labai realistiškus vaizdus, tarp jų ir 360° panoraminius vaizdus.


Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

13 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure