• STUDIO KIBITZ

UNREAL vizualizacijos ir tekstūros („Catch up SketchUp“ konferencija)

Dalyvaudami įvairiuose renginiuose mes ne tik dalinamės savo žiniomis, tačiau visada ir patys sužinome kažką naujo, užmezgame įdomių pažinčių, susitinkame su buvusiais savo mokymų dalyviais. Tai visada puiki ir įdomi patirtis. Todėl labai nudžiugome sulaukę UAB „GeoNovus“ - oficialaus Trimble SketchUp distributoriaus Baltijos šalyse, kvietimo dalyvauti jų 2019 m. rugsėjo 5 d. organizuojamoje konferencijoje – „Catch up SketchUp“.

Šios konferencijos metu mūsų studijos technikos vadovas Imantas Maciukevičius skaitė pranešimą – „UNREAL vizualizacijos ir tekstūros. Pasiruošimas ir „Real Time“ vizualizacijos, naujas būdas kurti aukštos kokybės vizualizacijas.“ Pranešimo metu buvo kalbama apie išmanųjį tekstūrų ir medžiagų kūrimą, kuris leidžia sukurti ne tik kokybišką vizualizaciją, bet ir išskirtinį projektą. O naudojant moderniausius sprendimus, sukurtos medžiagos gali būti panaudotos su visais vizualizavimo sprendimais. Taip pat, kalbėta ir apie medžiagų kūrimo procesą, kuris šiai dienai, jau gali būti vykdomas ir realiu laiku.

O, kad būsimiems konferencijos  „Catch up SketchUp“ dalyviams būtų paprasčiau suprasti mūsų pranešimo temas bei galėtų iš anksto pasiruošti jiems aktualius klausimus, apie tai pakvietėme pakalbėti dar iki konferencijos organizuotame savo webinar‘e, kurio įrašu ir dalinamės.Webinar‘as ar „gyvas“ renginys yra puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

10 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure