• STUDIO KIBITZ

V-Ray Next for SketchUp – Apšvietimo technologijos

Mūsų mokymų dalyviai, besimokantys vizualizuoti savo projektus „V-Ray for SketchUp“ įrankiais, dažniausiai daugiausiai klausimų, be realistinių medžiagų kūrimo temos, užduoda apšvietimo tema. Nes būtent tinkamas apšvietimas ne tik užpildo darbo sceną šviesomis, bet ir padeda išgauti reikiamą nuotaiką, išryškinti scenoje esančių objektų medžiagiškumą. O netinkamas šviesos panaudojimas gali sumažinti vizualizacijos patrauklumą, sumenkinti kruopščiai ruoštas scenos objektų medžiagas, taip sugadinant net gražiausią darbą.

Tikime, jog vizualizacijos apšvietimo tema aktuali ne tik mūsų mokymų dalyviams, bet ir daugeliui kitų, kurie tik pradeda savo kelią 3D interjero ar eksterjero vizualizacijų kūrime. Todėl dalinamės mūsų mokymo instruktoriaus rengto webinar‘o – „V-Ray Next for SketchUp – Apšvietimo technologijos“ , kurio metu aptarėme tokias temas, kaip:  „V-Ray Next“ apšvietimo šaltiniai; „Dome Light“ ir HDRI sprendimas; „IES lights“ – realistiška apšvietimo forma; „Plane light“ – papildomas apšvietimas, įrašu.Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

10 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure