• STUDIO KIBITZ

V-Ray Next for SketchUp – Realistiškų medžiagų kūrimas

Jei jūs esantis pradedantis specializuotų programinių įrangų „SketchUp Pro“ ir „V-Ray Next for SketchUp“ naudotojas, tuomet ko gero kaip ir daugelis, kuriantis 3D interjero ar eksterjero vizualizacijas, susidūrėte su problema – kaip sukurti kuo realistiškesnę medžiagą naudojantis „V-Ray Next for SketchUp“  sprendimu. 

Mūsų rekomendacija būtų – naudoti „texture maps“. Kas tai yra ir kaip tai naudoti savo darbo eigoje pasakojome webinar‘o „V-Ray Next for SketchUp – Realistiškų medžiagų kūrimas“ metu. Tad, jei ir Jums ši tema yra aktuali, kviečiame žiūrėti.


Webinar‘o metu nagrinėjome medžiagų kūrimo darbo eigą, susidedančią iš „SketchUp Pro“ ir naujausios „V-Ray Next for SketchUp“ versijos, kuri jau turi atnaujintą medžiagų redaktorių. Taip pat webinar‘o dalyvius supažindinome su medžiagų kūrimo technika ir metodika, kuri veikia ne tik „V-Ray Next“, bet ir kituose sprendimuose.

Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

15 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure