• STUDIO KIBITZ

V-Ray Next for SketchUp – Realistiškų medžiagų kūrimas

Jei jūs esantis pradedantis specializuotų programinių įrangų „SketchUp Pro“ ir „V-Ray Next for SketchUp“ naudotojas, tuomet ko gero kaip ir daugelis, kuriantis 3D interjero ar eksterjero vizualizacijas, susidūrėte su problema – kaip sukurti kuo realistiškesnę medžiagą naudojantis „V-Ray Next for SketchUp“  sprendimu. 

Mūsų rekomendacija būtų – naudoti „texture maps“. Kas tai yra ir kaip tai naudoti savo darbo eigoje pasakojome webinar‘o „V-Ray Next for SketchUp – Realistiškų medžiagų kūrimas“ metu. Tad, jei ir Jums ši tema yra aktuali, kviečiame žiūrėti.


Webinar‘o metu nagrinėjome medžiagų kūrimo darbo eigą, susidedančią iš „SketchUp Pro“ ir naujausios „V-Ray Next for SketchUp“ versijos, kuri jau turi atnaujintą medžiagų redaktorių. Taip pat webinar‘o dalyvius supažindinome su medžiagų kūrimo technika ir metodika, kuri veikia ne tik „V-Ray Next“, bet ir kituose sprendimuose.

Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, nesugaištant vėliau daug laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

© 2020 STUDIO KIBITZ