• STUDIO KIBITZ

Webinar‘as: BIM projektų vizualizavimas „Autodesk 3ds Max“ ir „V-Ray 5“ sprendimais

Updated: Sep 4, 2020

Įgyvendinant BIM ar infrastruktūros BIM projektus, darbo eiga, atitinkanti naujausius standartus, šiai dienai yra ne privalumas, o tiesiog būtinybė. O bendradarbiavimas tarp darbo eigoje naudojamų programinių įrangų, užtikrinant sklandų projektų informacijos judėjimą tarp skirtingų projektavimo, o vėliau ir tarp vizualizavimo įrankių, yra viena svarbiausių efektyvios ir laiką taupančios darbo eigos dalis. Dėka šio sklandaus bendradarbiavimo galima sumažinti riziką, kad gali tekti skirti papildomo laiko klaidų taisymui ar net dalies projekto perdarymui atlikti. Tokį bendradarbiavimą galima pasiekti pasirinkus dirbti universalia darbo eiga, kuri yra pagrįsta informacijos perkėlimu FBX failų sistema. Ši universali darbo eiga užtikrina efektyvų ir sklandų projektų informacijos perkėlimą ir apjungimą tarp tokių produktų kaip „Revit“, „Civil3D“, „Inventor“, „ArchiCAD“, „SketchUp Pro“, „Tekla“ ir tokių vizualizavimo industrijoje lyderiais laikomų sprendimų, kaip „Autodesk 3ds Max“ ir „V-Ray“.Pasirinkus universalią FBX failu pagrįstą darbo eigą, BIM ar infrastruktūros BIM projekto vizualizavimas „3ds Max“ ir „V-Ray“ sprendimais atliekamas perkeliant ir apjungiant vieno, kelių ar daugiau projektų informaciją į vieną bendrą „3ds Max“ projektą, kurio informaciją prireikus iš projektavimo įrangos (-ų) galima bet kada atnaujinti, neprarandant jau atliktų vizualizavimo darbų. Tad apjungus projektus ar atlikus „3ds Max“ projekto atnaujinimą toliau vizualizavimo darbai tęsiami taikant naujausią „V-Ray 5 for 3ds Max“ technologiją realistiškam vaizdui gauti (Naująsias „V-Ray 5 for 3ds Max“ galimybes pristatėme webinar'e - Vizualizavimas naujuoju „V-Ray 5 for 3ds Max“. Kas pasikeitė?).


Visus šiuos dalykus įsivesti į savo darbo eigą, neturint reikiamų žinių, nėra paprasta, o poreikis kuriamus BIM ar infrastruktūros BIM projektus vizualizuoti, pateikiant realistiškas vizualizacijas, tik auga. Todėl nuo šio rudens savo siūlomus mokymus papildome nauja mokymų programa – „BIM projektų vizualizavimas „Autodesk 3ds Max“ ir „V-Ray 5“ sprendimais“.


Šio naujojo kurso mokymų programa skiriasi nuo įprato mūsų „Autodesk 3ds Max“ kurso mokymų programos, nes ji pirmiausiai skirta projektuotojams, kuriems reikia pateikti projekto 3D vizualizacijas. Tačiau plačiau apie tai kokių rezultatų galima tikėtis ir kaip atrodo mokymų kurso „BIM projektų vizualizavimas „Autodesk 3ds Max“ ir „V-Ray 5“ sprendimais“ eiga pristatėme webinar‘e, kurio įrašu dalinamės žemiau esančioje nuorodoje.Į visus, net po webinar‘o kilusius klausimus, susijusius tiek su pristatyta naująja mokymų programa, tiek su apsisprendimu pasirinkti šį į projektuotojus orientuotą mokymų kursą ar bendrinį programinių įrangų „Autodesk 3ds Max“ ir "V-Ray5" mokymų kursą, skirtą pradedantiems naudotojams, mielai atsakysime ir pakonsultuosime susisiekus el. paštu studio@kibitz.lt arba telefonu +370 686 50000.

74 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure