• STUDIO KIBITZ

Webinar‘as: Ką įdomaus rasite naujausioje „V-Ray 5 for Maya“ versijoje?

Updated: Nov 20, 2020

Dar vasaros pradžioje sulaukus „V-Ray 5 for Maya“ beta versijos, visi dirbantys „Autodesk Maya“ ir „V-Ray“ sprendimais nekantriai laukė kada gi pasirodys pilna „V-Ray 5 for Maya“ versija ir bus galima sklandžiai naudotis visomis naujovėmis. Tai gi, ką naujo rasite, šių metų rugpjūčio pradžioje, pasirodžiusioje jau pilnoje „V-Ray 5 for Maya“ versijoje?Vienas iš pagrindinių atnaujinimų, atsiradusių naujausioje „V-Ray 5 for Maya“ versijoje yra galimybės koreguoti apšvietimą ir paruošti skirtingus šviesų scenarijus iš vieno render‘io. O kartu atnaujinus ir „V-Ray Frame Buffer“ funkcionalumą, dabar pasirinktus šviesios šaltinius galima pasikoreguoti su naujais įrankiais jau esant net ir post-produkcijos etape.


Kalbant apie post-produkciją, tai čia, kaip ir naujausioje „V-Ray 5 for 3ds Max“ versijoje, jau rasite integruotus post-produkcijos atlikimo įrankius, kuriais galėsite atlikti ir reikiamas spalvų korekcijas.


Patogesniam „V-Ray“ medžiagų kūrimo procesui atlikti, taip pat buvo atnaujintos ir medžiagos, kurios turi medžiagų šablonus. Tai reiškia, kad nuo šiol medžiagas galima bus kurti ne darant tai nuo pradžių, o išsirenkant norimos medžiagos tipą ir ją tiesiog pasikoreguojant pagal save. O sukurtas įvairias medžiagas, dėka naujojo funkcionalumo, galima atsitiktiniu būdu priskirti daugybei objektų.


Plačiau apie visas šias „V-Ray 5 for Maya“ naujas funkcijas bei kitas naujoves pasakojome lapkričio 5 dieną vykusiame webinar‘e – „Ką įdomaus rasite naujausioje „V-Ray 5 for Maya“ versijoje?“, kurio įrašu dalinamės žemiau esančioje nuorodoje.Webinar‘as puiki proga užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, negaištant vėliau savo laiko ieškant informacijos internete. Tačiau, jei webinar‘ą praleidote, o peržiūrėjus jo įrašą iškilo klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 686 50000 arba paštu studio@kibitz.lt ir mes mielai į juos atsakysime.

29 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 686 50000

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure