• STUDIO KIBITZ

Workshop‘as: „3D architektūros kūrimas su SketchUp Pro ir V-Ray“

Updated: Aug 20, 2020

Jei esate ar dar tik ruošiatės tapti interjero dizaineriu, architektu, landšafto formavimo specialistu, ko gero susidūrėte su vyraujančia praktika didžiąją dalį savo idėjų klientui ar potencialiam pirkėjui pristatyti parengiant 3D vizualizacijas. Joms kurti specialistai pasirenka įvarius sprendimus ir darbo eigas, tačiau vienas populiariausių pasirinkimų šiai dienai yra „Trimble SketchUp Pro“. Dėka savo lankstumo, nesudėtingumo, tačiau kartu didelio funkcionalumo, poreikis mokėti dirbti „SketchUp Pro“ jau kelis metus nesustodamas auga. Todėl ir poreikis susipažinti su šiuo sprendimu visuomet yra didelis. Tą puikiai parodė didžiulio susidomėjimo sulaukęs workshop‘as „3D architektūros kūrimas su SketchUp Pro ir V-Ray“. Šis, šešių akademinių valandų trukmės, workshop‘as buvo sudarytas iš trijų dalių. Pirmoje dalyje susipažinome su pačiu „SketchUp Pro“ sprendimu, jo pagrindiniais įrankiais ir funkcijomis, 3D biblioteka.


Antroje workshop‘o dalyje daugiausiai dėmesio ir laiko skyrėme „SketchUp Pro“ papildiniui „LayOut“. Susipažinome su „LayOut“ paskirtimi ir panaudojimo galimybėmis, įsikėlėme į jį turimą 2D brėžinį ir iš turimo brėžinio padarėme pilna 3D projektą. Taip pat pamatėme kaip nesudėtingai atsinaujina visas 3D projektas, kai atliekame matmenų pakeitimus savo 2D brėžinyje.Paskutinėje, trečiojoje dalyje aiškinomės kaip yra kuriamos 3D vizualizacijos, savo darbo eigoje naudojant „V-Ray Next for SketchUp“. Nagrinėjome apšvietimo ir kokybiškų medžiagų svarbą bei kalbėjome apie papildomus sprendimus siekiant sukurti realistišką vizualizaciją.Nemažą dalį workshop‘o dalyvių klausimų atsakėme iškart, taip pat nemažą dalį atsakymų į klausimus išsiuntėme el. paštu. Jei liko neatsakytų ar iškilo naujų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu studio@kibitz.lt arba telefonu +370 686 50000 ir mes mielai į juos atsakysime.

283 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure