• STUDIO KIBITZ

Workshop‘as: „V-Ray 5 for 3ds Max“ – naujos vizualizavimo galimybės

Updated: Dec 18, 2020

Dar vasaros pradžioje „Autodesk 3Ds Max“ produkto naudotojai sulaukė puikaus ir didelio vizualizavimo sprendimo „V-Ray for 3Ds Max“ atnaujinimo. Ir šį kartą tai buvo ne atliktas esamos programinės įrangos versijos atnaujinimas, o naujos „V-Ray“ versijos – „V-Ray5 for 3Ds Max“ pristatymas. Todėl buvo labai įdomu sužinoti ką naujo čia rasime. Ir reikia pasakyti – „Chaos Group“ mus tikrai maloniai nustebino!Naujojoje V-Ray5 for 3Ds Max versijoje radome tai, ko, mūsų manymu, visi laukėm jau ne vienoje ankstesnėje V-Ray versijoje. Ir šį kartą kalba sukasi ne tik apie įrankių atnaujinimą ar greitesnį vizualizavimo procesą, bet apie visiškai naujų įrankių atsiradimą.


Kokie tai įrankiai, kaip jie keičia arba gali pakeisti esamą vizualizavimo darbo eigą kalbėjome ir rodėme mūsų organizuotame dviejų dienų workshop‘e – „V-Ray5 for 3Ds Max – naujos vizualizavimo galimybės“.


Pirmąją workshop‘o dieną kalbėjome apie V-Ray5 scenos paruošimą 3Ds Max projekto vizualizavimui. Aptarėme naujasias V-Ray5 medžiagiškumo bei V-Ray5 apšvietimo galimybes ir jų svarbą projektui.Antrąją workshop‘o dieną susipažinome su pagrindiniais medžiagų kūrimo principais ir kūrėme V-Ray medžiagas. Apžiūrėjome naująją V-Ray5 medžiagų biblioteką ir aptarėme vieną didžiausių V-Ray5 naujovių – post-produkcijos atlikimą V-Ray5 aplinkoje.Kviečiame naujuosius V-Ray5 for 3Ds Max vizualizavimo sprendimo įrankius ir funkcijas išbandyti bei visus workshop‘e nedalyvavusius. Šioje V-Ray5 versijoje tikrai atrasite sau naudingų, kasdieninius darbus palengvinančių ir procesus pagreitinančių dalykų.

67 views0 comments

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure