Tube Lights

Case study – situacijos analizė

Situacijos analizė (Case Study) – STUDIO KIBITZ LAB skiltis, kur užduodame klausimą – o, kaip tai buvo padaryta?, ir randame į iškeltą klausimą atsakymą, sprendimą. Čia analizuojame įvairių 3D scenų, animacijų, reklamų, filmų ir žaidimų skirtingas situacijas ir praktiškai patys jas atkuriame. Tai darome naudodami tokius rinkoje žinomus produktus, kaip 3ds Max, V-Ray, Blender, Maya, Unreal Engine, After Effects, Zbrush ir kitus. Atitinkamas produktas arba jų grupė padeda atkurti nagrinėjamoje scenoje esančius efektus, 3D modelius, apšvietimą,  žaidimo logikos sprendimus ir daug kitų momentų.

 

Norite pasiūlyti savo temą – situaciją analizei? O gal esate specialistas ir norėtum pats pasidalinti savo mintimis ir įžvalgomis, kaip buvo sukurti tam tikri darbai pristatyti savo darbus? Esame atviri pasiūlymams, todėl kviečiame drąsiai rašyti mums el. paštu studio@kibitz.lt ir siūlyti Jums įdomias temas – situacijas.
 

Turite papildomų klausimų ?
Susisiekite su mokymo centro ir kūrybinės studijos koordinatoriumi

+370 655 93439

Kaunas.png

Vilnius

Vilnius.png

Kaunas

Klaipėda

STUDIO KIBITZ– kūrybinė studija, kur technologijos ir menas susilieja į bendrą visumą, sukurdami neįmanomą įmanomu. Mes tikime, jog turint reikiamas žinias, tinkamus įrankius ir aistrą kurti, kiekvienas gali būti savo susikurtos virtualios visatos valdovu

Naujienlaiškio prenumerata

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškių prenumeratorių ir sužinokite apie mūsų būsimus webinar‘us, workshop‘us, mokymus bei naujienas apie programinių įrangų atnaujinimus ir kitas aktualijas greičiau nei kiti. 

  • Facebook | STUDIO KIBITZ
  • Instagram | STUDIO KIBITZ
  • Grey YouTube Icon
  • LinkedIn
  • STUDIO KIBITZ GROUP

© 2021 STUDIO KIBITZ

SSL-secure