VIDEO / MONTAŽAS/  EFEKTAI / POST -PRODUKCIJA

Premiere.png
DaVinci Resolve.png
Cinema 4D.png
Nuke.png
After Effects.png

Matant šiuolaikinius filmus ar reklamas sunku įvardinti, kas jose tikra, o kas ne. Juose esantys specialieji efektai neretai padaro didelį įspūdį. O šių dienų animacija pritraukia net tik mažus žiūrovus, bet ir didelius. Bet kaip visa tai sukurta? Į visus klausimus gali atsakyti STUDIO KIBITZ. Čia, naudojant modernią ir nuoseklią darbo-mokymų eigą, tinkamą programinę bei techninę įrangą, pamatysite ir išmoksite kaip sukurti video-produktą, kuris gali pakerėti milijonus žiūrovų. STUDIO KIBITZ kviečia pažvelgti į žemiau esančią darbo-mokymų eigą, kurią rekomenduoja siekiant išmokti kurti video-kūrinius ir animaciją nuo A iki Z arba norint modernizuoti savo, jau turimą, darbo eigą.

FILMAVIMO PAGRINDAI

Tinkamas filmavimo kameros parinkimas ir paruošimas darbui, jos judesiai filmavimo metu ir su tuo susiję klausimai, tėra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti norint išmokti filmavimo pagrindų. STUDIO KIBITZ filmavimo aikštelėje vykstančių mokymų metu supažindinsime su technika, naudojamą filmavimui, bei praktiškai išmėginsite darbą su ja.

MONTAŽAS

Vaizdinės medžiagos montavimas techniškai gali pasirodyti nesudėtingas darbas. Tačiau atrinkti ir sujungti kadrus, gautus filmuojant skirtingomis kameromis, esant skirtingiems apšvietimams, derinant stambų ir priartintą vaizdą, taip, kad galutinis produktas būtų aukščiausios kokybės, yra sudėtingas ir žinių reikalaujantis darbas. Mokymų metu supažindiname ne tik su teorine technine informacija, bet ir praktiškai mėginame atlikti filmuotos medžiagos montavimą.

POST-PRODUKCIJA

Visos darbo-mokymų eigos metu sukurta medžiaga: 3D modeliai, tekstūros, personažai, filmuota medžiaga, garso takeliai, specialieji video ir audio efektai, sujungiama į vieną video-produktą, kuris dar apdorojamas pritaikant spalvų teoriją (color keying) ir apšvietimo technikas, taip gaunant galutinį produktą – filmą, reklamą, muzikinį klipą ir kitą. Mokymų metu kartu įgyvendinsime mini projektą, kurio metu užtvirtinsite gautas teorines žinias bei išmėginsite jas pritaikyti atliekant praktines užduotis.

analysis.png
footage.png
3d (2).png
pantone.png
image.png

SPALVOS IR KOMPOZICIJA

Spalvų korekcija video kūrime yra ne tik būtinas, bet ir sudėtingas procesas. Reikia suprasti spalvų teoriją, kaip jos dera, kaip jos komunikuoja emocijas. Tinkamos spalvų kompozicijos leidžia sukurti įtraukianti turinį. STUDIO KIBITZ filmavimo instruktorius pasidalins, kaip pasiekti žiūrovo širdį pasitelkiant geriausiu techninius sprendimus. APŠVIETIMAS IR DARBAS "GREEN SCREEN" STUDIJOJE Apšviesti žaliąjį / mėlynąjį ekraną (green / blue screen) tinkamai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. O tinkamas šviesos krypties ar chroma key parinkimas, padeda sutaupyti laiko vėliau apdorojant medžiagą su programine įranga. Mokymų metu supažindinsime su apšvietimo taisyklėmis, parodysime, kaip tinkamai parinkti ir nukreipti šviesą.

3D / 2D SPECIALIEJI EFEKTAI

Daugelio filmų, reklamų ar kitų video-kūrinių jau nebeįsivaizduojame be 3D / 2D elementų ir specialiųjų efektų. Pasitelkus į pagalbą šiuolaikinius spendimus, galima sukurti objektus, kurių filmavimo metu net nebuvo. Šioje darbų-mokymų dalyje mokoma, kaip kurti 3D modelius, specialiuosius efektus ir juos įkelti į video-medžiagą.

Premiere.png
Nuke.png
Premiere.png
DaVinci Resolve.png
Nuke.png
After Effects.png
Nuke.png
After Effects.png
Cinema 4D.png
DaVinci Resolve.png
DaVinci Resolve.png

BIM projektų vizualizavimas 3ds Max ir V-Ray 5 sprendimais

Įgyvendinant BIM ar infrastruktūros BIM projektus, darbo eiga, atitinkanti naujausius standartus, šiai dienai yra ne privalumas, o tiesiog būtinybė. O bendradarbiavimas tarp darbo eigoje naudojamų programinių įrangų, užtikrinant sklandų projektų informacijos judėjimą tarp skirtingų projektavimo, o vėliau ir tarp vizualizavimo įrankių, yra viena svarbiausių efektyvios ir laiką taupančios darbo eigos dalis. Tokį bendradarbiavimą galima pasiekti pasirinkus dirbti universalia darbo eiga, kuri yra pagrįsta informacijos perkėlimu FBX failų sistema. Ši universali darbo eiga užtikrina efektyvų ir sklandų projektų informacijos perkėlimą ir apjungimą tarp tokių produktų kaip „Revit“, „Civil3D“, „Inventor“, „ArchiCAD“, „SketchUp Pro“, „Tekla“ ir tokių vizualizavimo industrijoje lyderiais laikomų sprendimų, kaip „3ds Max“ ir „V-Ray“.

Kaip ši darbo eiga veikia, ką reikia žinoti ir mokėti norint ją įtraukti į savo darbo procesus, mokome ir aiškiname naujajame mokymų kurse, skirtam būtent projektuotojams, kuriems reikia pateikinėti savo projektų 3D vizualizacijas.

Cinema 4D

Cinema 4D vienas populiariausių animacijos ir specialiųjų efektų kūrimo įrankis. Šį įrankį labai pamėgo ir motion graphic artist'ai. Visa tai lėmė, todėl kad Cinema 4D dėl savo paprastos struktūros  leidžia lengvai ir greitai kurti 3D modelius bei juos animuotui. Ir dar todėl, kad projektą kurtą su Cinema 4D lengvai galima perkelti į kitų programinių įrangų aplinkas, pvz.,  Adobe Affter Effect, Kas padeda sutaupyti daug laiko ir supaprastina specialiųjų efektų kūrimo eigą.

Tad pasitelkę Cinema 4D motion graphics kūrimo darbo eigą, galėsite savo projektui sukurti ne tik puikią animaciją, bet ir efektingą simuliaciją.

DaVinci Resolve

Modernūs mokymai yra bilietas į sėkmingus projektus. Naudodami DaVinci Resolve išmokite kurti ir montuoti video, spalvų ir montažo derinius, pritaikyti specialiuosius efektus bei paruošti juos šiuolaikiniams filmams bei klipams. Visa tai kursite naudodami dedikuota programinę ir techninę įrangą. 

Adobe Premiere

Adobe Premiere -  puikiai pažįstamas produktas tiems, kurie darbuojasi montavimo, subtitravimo, audio takelių pritaikymo srityje. Ši programinė įranga plačiai taikoma televizijoje. Svarbu ne tik žinoti programinės įrangos panaudojimo galimybes, bet ir gebėti efektyviai ją pritaikyti. Mokymai leis ne tik suprasti, kaip veikia programinė įranga, bet ir padės ją pritaikyti konkretiems darbams.

The Foundry Nuke

The Foundry Nuke yra programinės įrangos lyderis, kai kalbama apie kompozicijų kūrimą, kai reikia sujungti filmuotą medžiagą, 3D modelius ir specialiuosius efektus į vieną video. Ir visa tai atliekama naudojant pažangiausią programinę įrangą Node.

Adobe After Effects

Adobe After Effects -  vienas populiariausių Adobe sukurtų produktų. Žinojimas,  kaip panaudoti šios programinės įrangos stiprybes projekte, ne tik padės sutaupyti laiko ir pinigų, bet atvers platesnes karjeros galimybes bei pakylės Jūsų projektą į kitą lygį.

Motion graphics kūrimas, Green Screen filmavimo apdorojimas, 3D elementų panaudojimas - tai tik maža dalis to, ką išmoksite. 

Houdini FX

Parametrinė darbo eiga, su kuria kuriami moderniausi specialieji efektai naudojant ,,nodes", turi tik vieną sinonimą -  Houdini FX. Įvaldžius šį vis labiau populiarėjantį įrankį galima ne tik sukurti specialiuosius efektus, bet ir parametrinę žaidimo aplinką. Visi sukurti parametriniai modeliai, animacijos ir specialieji efektai realiu laiku gali būti sujungti su Unreal Engine 4 ir Unity3D.